Nowa seria programu "Tester" z udziałem WP.PL! Sprawdź, co mamy dla ciebie

Strona głównaNowa seria programu "Tester" z udziałem WP.PL! Sprawdź, co mamy dla ciebie
02.03.2013 17:57
Nowa seria programu "Tester" z udziałem WP.PL! Sprawdź, co mamy dla ciebie

Już w niedzielę, 03 marca o godzinie 15:30 w stacji TV4 będziecie mogli obejrzeć pierwszy odcinek drugiej serii popularnego programu "Tester". Tym razem do prowadzącego Kuby Klawitera dołączył dziennikarz serwisu Tech.wp.pl - Jarosław Babraj. A co w pierwszym odcinku?

W pierwszym odcinku prowadzący sprawdzili, czy wodoodpornego telefonu da się używać pod wodą. Na tapetę wzięli najnowszy i najbardziej zaawansowany telefony produkcji Sony - Xperia Z. Nurkując w basenie sprawdzili, czy z Xperii Z da się wykonać połączenie, obsłużyć menu, albo nakręcić film wideo. Czy „Zetka”. to w ogóle przeżyła? Czy da się z nią zrobić więcej, niż przewidział producent?

Jako drugie przetestowane zostały grzejniki elektryczne. Który z nich jest w stanie ogrzać najszybciej i najlepiej człowieka, który w środku zimy rozłożył sobie leżak na jednym z warszawskich skrzyżowań? Grzejnik olejowy, zwykły elektryczny, czy też może termowentylator? Nie zważając na mróz zostało to sprawdzone! Gdyby ktoś z Was chciał się dowiedzieć, do czego można jeszcze użyć elektrycznej suszarki do rąk, to zapraszamy w programie do odwiedzenia warszawskiej siedziby WP.PL, w której Kuba Klawiter niszczy naszą łazienkę próbując wysuszyć sobie spodnie w dość „nietypowym”. miejscu. Tak, to jest to miejsce, o którym właśnie pomyśleliście…

Na sam koniec, wraz z Iloną Felicjańską, która w swoim życiu odwiedziła już niejedno łóżko, prowadzący sprawdzili na ile odporne są łóżka wodne. W ręce testujących trafiło łóżko Aquanight Free Flow, które Kuba i Jarek, przy dzielnej pomocy Ilony ostrzelali z karabinków do Paintball’a, rozjeżdżali quadami, a także sprawdzali jego odporność na skok samobójcy.

Wszystko to obejrzycie już w niedzielę 03 marca o godzinie 15:35 na kanale TV4. Zapraszamy!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)