Trwa ładowanie...
d4lya7b

Nowa pralka Bosch Serie 8 VarioPerfect

Oferta firmy Bosch wzbogaciła się o nowy model pralki: Serie 8 VarioPerfect. Najbardziej imponująco przedstawiają się zapewnienia producenta, że nowe urządzenie charakteryzuje się aż o 30 proc. mniejszym zużyciem energii niż urządzenia najlepszej do tej pory klasy efektywności energetycznej A+++.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nowa pralka Bosch Serie 8 VarioPerfect
(Materiały prasowe)
d4lya7b

Niemieccy inżynierowi wyposażyli nowy model pralki w system VarioPerfect, który pozwala wyprać ubrania wyjątkowo szybko (opcja TimePerfect to oszczędność do 6. proc. czasu), albo niezwykle oszczędnie, w sposób przyjazny środowisku (EcoPerfect - o 50 proc. mniejsze zużycie energii). Jest to możliwe dzięki odpowiedniemu sterowaniu podgrzewaniem wody. Najwięcej energii pralka zużywa właśnie na ten proces. Jeśli chcemy skrócić czas podgrzewania, grzałka musi pracować z większą mocą, natomiast wydłużając czas prania, pralka będzie potrzebowała mniej energii do podgrzania wody.

Specjalna struktura bębna VarioSoft, wzorowana na kształcie kropli, w połączeniu z asymetrycznymi zbierakami w formie fali ma zadbać o bezpieczeństwo pranych tkanin. Innowacją w nowej pralce Bosch są także specjalne wytłoczenia na ścianach bocznych urządzenia, dzięki którym wibracje towarzyszące wirowaniu są zredukowane do minimum. Bosch chwali się również dożywotnią ochroną przed zalaniem dzięki systemowi AquaStop. Zapobiega on wydostaniu się wody z pralki nawet w przypadku uszkodzeń zewnętrznych węża doprowadzającego wodę czy awarii zasilania. Jeśli system nie zadziałałby, wówczas marka Bosch pokrywa koszty remontu związane z zalaniem mieszkań właściciela pralki, jak i jego sąsiada. Wszystkie pralki marki Bosch, w tym również nowy model WAS24444PL, są wyposażone w niklowane grzałki antykorozyjne, dzięki czemu nie odkłada się na nich kamień.

Pralka WAS24444PL Serie 8 VarioPerfect
• Klasa efektywności energetycznej: o 30 proc. lepsza niż A+++
• Maks. Załadunek: 8 kg
•. Cena: 3259 zł

Szukasz pralki w atrakcyjnej cenie? Kliknij i znajdź najlepszą ofertę!

d4lya7b

Podziel się opinią

Share

d4lya7b

d4lya7b