amica
13-11-2017 (00:09)

Nowa pralka Amica promowana przez Adę Daniel z Top Model we wspólnej kampanii z Sellektor.com i Answear.com

Z okazji premiery innowacyjnej pralki Dream Wash z funkcją prania parowego SteamTouch marka Amica we współpracy z platformą zakupową Sellektor.com i sklepem online Answear.com przygotowała wyjątkową kampanię #Zaprasowani. W jej ramach styliści dzielą się swoimi sposobami na organizację szafy i pielęgnację ubrań, a blogerki testują w swoich domach pralkę, którą Ty możesz wygrać w konkursie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ada Daniel w kampanii z Sellektor.com i Answear.com.
Ada Daniel w kampanii z Sellektor.com i Answear.com. (Materiały prasowe)
WP

Poznaj szczegóły TUTAJ.

BLOGERKI TESTUJĄ PRALKĘ AMICA DREAM WASH

Z okazji premiery innowacyjnej pralki Dream Wash z funkcją prania parowego SteamTouch marka Amica, we współpracy z platforma zakupowa Sellektor.com i sklepem online Answear.com, przygotowała nowatorską kampanię #Zaprasowani. Do przetestowania nowości we własnych domach zaprosiła popularne polskie blogerki modowe, m.in. Cammy i Olivka Blog. Ich zadaniem było sprawdzenie, jak w codziennych obowiązkach może pomóc funkcja prania parowego, która pozwala zmniejszyć zagniecenia do 70% już na etapie czyszczenia ubrań i gwarantuje skuteczniejsze pozbycie się zanieczyszczeń. Co się okazało? Swoją opinią na temat pralki Amica Dream Wash influencerki dzielą się na swoich blogach.

WP

JAK PRZYGOTOWAĆ SZAFĘ IDEALNĄ?

Amica kieruje kampanię #Zaprasowani do wszystkich, którzy chcą dobrze wyglądać, ale nie lubią marnować czasu. Przy wsparciu redaktorów i stylistów z Sellektor.com oraz Answear.com marka przygotowała wyjątkowy zbiór porad dotyczących pielęgnacji ubrań i sprytnych trików na zbudowanie idealnej garderoby, w której wszystko idealnie do siebie pasuje. W inspirującej sesji prezentującej pomysły na proste i efektowne stylizacje wzięła udział Adrianna Daniel, uczestniczka 6. edycji programu TVN Top Model. Jesienne looki przygotowano z użyciem ubrań z oferty sklepu Answear.com, dostępnych na platformie zakupowej Sellektor.com.

KONKURS DLA #ZAPRASOWANYCH

W ramach kampanii #Zaprasowani przygotowano również konkurs, w którym wygrać można pralkę Amica Dream Wash z technologią prania parowego SteamTouch. Nagrodami są również bony na zakupy w sklepie Answear.com w Sellektor.com o wartości 1000 złotych oraz bony na porady e-stylisty o wartości 500 złotych. W konkursie możesz wziąć udział TUTAJ.

WP
Polub WP Tech
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP