Trwa ładowanie...
d4dvbx3

Nowa platforma lokalizacyjna - namierz swoich bliskich

Grupa Imagis zaprezentowała swoje najnowsze rozwiązanie - platformę lokalizacyjną. Platforma mapGO24 jest serwisem internetowym, który w jednym miejscu oferuje szeroką gamę usług związanych z lokalizacją i śledzeniem. Podstawową usługą platformy jest możliwości bezpłatnego lokalizowania na cyfrowej mapie dowolnej osoby posiadającej smartfona.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nowa platforma lokalizacyjna - namierz swoich bliskich
(Materiały prasowe)
d4dvbx3

Taką usługę o nazwie mapGO2. firma kieruje do wszystkich tych, którzy chcieliby znać aktualne miejsce pobytu swoich dzieci, osób starszych, czy wybranych znajomych. Skorzystanie z usługi wymaga jedynie zainstalowania dedykowanej aplikacji, która zamieni smartfon lub tablet w precyzyjny lokalizator.

W ramach platformy lokalizacyjnej uruchomiona zostanie także usługa mapGO2. Tracker, która będzie umożliwiała śledzenie pojazdów, ludzi, a także zwierząt domowych za pomocą dedykowanych do tego celu urządzeń GPS. Oferowanych będzie kilka typów urządzeń, a każde z nich można monitorować na cyfrowej mapie z poziomu smartfona, tabletu lub laptopa. Warto wymienić następujące modele:

SmartGPS Watch –. lokalizator w formie zegarka na rękę min. dla dzieci i osób starszych zapewniający stały dostęp do informacji o ich bieżącej lokalizacji. Urządzenie zaopatrzone jest także w specjalny przycisk SOS, którego wciśnięcie spowoduje natychmiastowe wysłanie wiadomości SMS z komunikatem alarmowym do osoby nadzorującej.

d4dvbx3

SmartGPS CAR –. prosty w instalacji lokalizator pod postacią ładowarki do gniazda zapalniczki samochodowej, który będzie automatycznie rozpoczynał monitoring samochodu w momencie uruchomienia silnika .

SmartGPS BOX –. uniwersalny mini lokalizator wielkości pudełka od zapałek do monitorowania ludzi, zwierząt domowych, czy przesyłek, a także wszelkiego rodzaju obiektów mobilnych.

SmartGPS OBD –. urządzenie lokalizujące przeznaczone do umieszczenia w złączu diagnostycznym OBD (On-Board Diagnostic) , które znajduje się w każdym samochodzie. Dzięki temu lokalizator OBD ma stałe źródło zasilania oraz otrzymuje dostęp do wszystkich danych z komputera pokładowego, w tym do prędkości pojazdu czy aktualnego zużycia paliwa.

Mechanizm lokalizacyjny platformy mapGO2. otwiera także możliwości rozwijania dziedzin dotychczas zupełnie niezwiązanych z technologią GPS i mapami. Imagis chce zaoferować zdalne monitorowanie pacjentów, poczynając od ich bieżącej lokalizacji poprzez dostarczanie ON-LINE informacji o ich stanie zdrowia.

Najnowsze i najpopularniejsze smartfony w najniższych cenach! Kliknij i sprawdź oferty!

d4dvbx3

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco


d4dvbx3

d4dvbx3