Nowa oferta w nc+: MIX z 40 kanałami HD

Nowa oferta w nc+: MIX z 40 kanałami HD

Nowa oferta w nc+: MIX z 40 kanałami HD
27.08.2013 14:50, aktualizacja: 27.08.2013 15:30

Od 27 sierpnia rusza nowa oferta nc+ MIX z 40 kanałami HD
i dekoderem na własność.

Po aktywacji klient otrzymuje dostęp do kanałów z pakietów Comfort+, Universe+ i wszystkich kanałów Premium z rodziny CANAL+. Przez 3. dni będzie mógł oglądać największe hity hollywoodzkich wytwórni filmowych i ofertę sportową.

Oferta nc+ MIX zawiera dekoder HD na własność w zestawie i jest dostępna w dwóch wersjach do wyboru: usługa z dekoderem 5800. w cenie 99 zł oraz z dekoderem 5800SX z wbudowanym twardym dyskiem z opcją nagrywania, w cenie 199 zł za zestaw. Powyższe ceny obowiązują przy zakupie w sklepie internetowym.

Po miesiącu użytkowania oferty nc+ MIX, klient może wybrać dla siebie jeden z dedykowanych pakietów: COMFORT+, UNIVERSE+, SILVER+ lub PLATINUM+ z możliwością dodania opcji dodatkowych np. HBO czy FilmBox, zgodnie z aktualnym cennikiem. Dokonywany jest wówczas również wybór formy umowy zgodnej z jego oczekiwaniami:

• „Płacisz jak długo chcesz”. to opcja umożliwiająca rozwiązanie umowy z zachowaniem 1-miesięcznego okresu wypowiedzenia.

• Druga propozycja to rabat w kwocie 1. zł miesięcznie na każdy z dedykowanych pakietów abonamentowych. W tej wersji klient zawiera umowę na 12 miesięcy. Dedykowane oferty dostępne są dostępny od 29 zł miesięcznie za pakiet Comfort+.

Dodatkowo do oferty Comfort+ w prezencie dodawany jest pakiet Multi+, w którego skład wchodzą wszystkie autorskie kanały nc+: ale kino+ HD, PLANETE+ HD, kuchnia+ HD, DOMO+ HD, MiniMini+ HD, teleTOON+ HD, HYPER+ HD i nSport HD.

Zestawy nc+ MIX będą oferowane od 2 września.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)