Nowa oferta dla przenoszących numer do Orange

Od dzisiaj można korzystać z nowej oferty MNP - Przenieś Numer do Orange. Wybierając jedną z taryf Delfin II, Pelikan II, Pantera II w Orange abonament lub mix klienci zyskają m. in. bezpłatne abonamenty, nielimitowane połączenia i SMS-y do wszystkich w Orange, internet w telefonie oraz więcej minut na połączenia do wszystkich sieci.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nowa oferta dla przenoszących numer do Orange
(Materiały prasowe)

Przenieść numer do Orange może, każdy kto posiada numer w dowolnej ofercie innego operatora. Wybierając jedną z taryf Delfin II, Pelikan II, Pantera II w Orange abonament lub mix i przenosząc do niej swój numer otrzyma, w zależności od wybranej taryfy:

• abonament za 0 zł nawet przez 3 miesiące,
• 20 proc. więcej minut na połączenia do wszystkich sieci, przez cały czas trwania umowy,
• nielimitowane połączenia ze wszystkimi w Orange,
• nielimitowane SMS-y w sieci Orange,
• internet w telefonie bez limitu danych.

Dodatkowo w zależności od wybranej taryfy dostępnych jest wiele atrakcyjnych usług:
• dla lubiących dużo rozmawiać – w taryfach Delfin II i Pantera II – nielimitowane rozmowy ze wszystkimi w Orange,
• dla lubiących SMS-ować i korzystać z portali społecznościowych – w taryfach Pelikan II – nielimitowane SMS-y i nieograniczony dostęp do facebooka, wikipedii, fotka.pl i innych,
• dla chcących być on-line –. w taryfach Pantera II – dostęp do Internetu bez limitu danych.
Na nowych klientów czekają też nowoczesne telefony i smartfony w cenie od 1 zł (z VAT), w tym: Nokia Lumia, Sony Ericsson Live with Walkman. Każdy klient korzystający z oferty Przenieś Numer do Orange może również wziąć udział w codziennych losowaniach piłek i biletów na mecze UEFA EURO 2012.

Ponadto, klienci e-sklepu www.orange.pl, którzy za jego pośrednictwem przenoszą numer lub kupują nową aktywację bez przeniesienia numeru, otrzymają w e-kartę upominkową na zakupy w empik.com. Wartość przyznanego prezentu zależy od opcji wybranego abonamentu.

ZOBACZ: Znajdź salon Orange w swojej okolicy!

Polub WP Tech
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.