Mobile
16-09-2013 (14:49)

Nowa Nokia za 120 zł? Proszę bardzo

Nokia przedstawiła dziś dwa telefony z aparatem fotograficznym, które wyróżniają się wyjątkowo przystępną ceną: Nokia 108 i Nokia 108 Dual SIM.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nowa Nokia za 120 zł? Proszę bardzo
(Materiały prasowe)

Zachowując niską cenę, Nokia 10. oferuje użytkownikom nowe funkcjonalności. Oprócz aparatu VGA posiada wbudowany odtwarzacz MP3, radio FM, gry i funkcję wielu alarmów. Bateria telefonu Nokia 108 z jedną kartą SIM może pozostawać w trybie czuwania nawet przez 31 dni. W wersji Dual SIM czas czuwania skraca się do 25 dni. Dzięki wbudowanej technologii Nokia Slam pliki z telefonu można łatwiej i szybciej udostępniać za pomocą technologii Bluetooth. Telefon oferuje całkiem sporo miejsca - pamięć wewnętrzną można rozszerzyć do 32 GB. Telefon ma wymienne kolorowe obudowy w charakterystycznych dla marki Nokia kolorach: czerwonym, białym, czarnym, żółtym i niebieskim.

Wariant Dual SIM umożliwia wybieranie kart SIM do rozmów i przesyłania wiadomości. W ten sposób można zaoszczędzić koszty i zyskać lepszy zasięg w czasie podróży bez potrzeby korzystania z kilku telefonów.

Szacunkowa cena detaliczna telefonu Nokia 108 i Nokia 108 Dual SIM wynosi 120 PLN bez podatków i dopłat.

Najnowsze i najpopularniejsze smartfony w najniższych cenach! Kliknij i sprawdź oferty!

Polub WP Tech
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.