Trwa ładowanie...
d4ijoe1

Nowa gama lodówek i pralek Panasonic na rok 2014

Panasonic zapowiedział poszerzenie swojej linii lodówko-zamrażarek o modele BN34FX1, BN34FW1, BN34AS1 i BN34AW1. Dwudrzwiowe urządzenia o wysokości dwóch metrów są wyposażone w technologie VitaminLED, FreshCase, ChillerCase, HygieneAir i Flashfreeze, gwarantujące świeżość żywności, oraz przedziały Flexlift, MaxiBox i Slide’n’Store, które zapewniają maksimum miejsca na przechowywanie produktów. W przypadku pralek debiutują modele NA-168VS4, NA-148VS4 i NA-B48VG5. Nowe urządzenia są energooszczędne i wyposażone w technologię Panasonic Steam Action, która zapewnia gruntowne odświeżanie, a także eliminuje alergeny i zagniecenia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nowa gama lodówek i pralek Panasonic na rok 2014
(Materiały prasowe)
d4ijoe1

Nowa kolekcja lodówek

Jednym z głównych zadań nowych lodówek Panasonica jest ochrona świeżości przechowywanych w nich produktów. Modele BN34FX1 i BN34FW1 są wyposażone w pojemnik FreshCase z inteligentną technologią VitaminLED, która pomaga zachować wysoką wartość odżywczą żywności. Oświetlenie LED naśladuje niebieskie i zielone odcienie światła słonecznego, które aktywują naturalne mechanizmy w owocach i warzywach, zapobiegając tym samym utracie cennych witamin.

Przeznaczony dla alergików program Panasonic Steam Allergy-Care oczyszcza ubrania z roztoczy, kurzu i pyłków, usuwając 99,99. alergenów.

d4ijoe1

Nowe modele pralek wykorzystują także opracowane przez Panasonic technologie oszczędzania energii. Funkcje takie jak tryb ekologiczny, silnik sterowany falownikiem wektorowym oraz technologia HydroActive+ pozwalają oszczędzać zasoby naturalne podczas prania, a jednocześnie osiągać optymalne rezultaty.

Kiedy czas nie gra roli, dłuższy, ale bardziej przyjazny środowisku tryb ekologiczny pozwala oszczędzić do 30. wody i 50% energii w cyklu prania. Innowacyjny, bezszczotkowy silnik sterowany falownikiem wektorowym działa z maksymalną efektywnością, używając informacji z czujnika 3D, aby dopasować prędkość obrotową bębna do ładunku. Zapewnia to optymalne zużycie energii. Uzupełnieniem tych energooszczędnych funkcji jest 5-punktowy, wielokierunkowy prysznic HydroActive+ 5. Prysznic dostarcza mocny strumień wody, aby zapewnić głębokie wnikanie detergentu i wysoką wydajność płukania. Dzięki temu oczyszcza tkaniny skutecznie, przy niższym zużyciu energii.

. Najnowsze modele z linii pralek Panasonic działają cicho dzięki technologii falownikowej. Ponadto konstrukcja Silent Arch w bocznych ścianach pochłania naturalne wibracje występujące podczas pracy pralki.

Wszystkie nowe pralki Panasonic mają pojemność wynoszącą 8 kg, a maksymalna prędkość wirowania waha się w przedziale od 140. do 1600 obrotów na minutę (w zależności od modelu).

Sprzęt AGD firmy Panasonic w atrakcyjnych cenach! Kliknij i się przekonaj!

d4ijoe1

Podziel się opinią

Share

d4ijoe1

d4ijoe1
Więcej tematów