Nowa, ciekawa funkcja Spotify

Strona głównaNowa, ciekawa funkcja Spotify
21.07.2015 09:41
Nowa, ciekawa funkcja Spotify

Dziś serwis muzyczny Spotify prezentuje nową funkcję przygotowaną indywidualnie dla każdego użytkownika. Odkryj w tym tygodniu (Discover Weekly) to playlista zbudowana w oparciu o gust muzyczny słuchacza i fanów bliskiej mu muzyki.

Playlista "Odkryj w tym tygodniu" dostosowuje się do słuchanych utworów i bierze pod uwagę playlisty innych słuchaczy, na których znalazły się te piosenki. Dzięki temu w każdy poniedziałek dostarczy ona zestaw nowych, unikalnych rekomendacji muzycznych.

Funkcja "Odkryj w tym tygodniu" będzie dostępna w formie playlisty na każdej platformie z dostępem do Spotify.

- Rob Gordon w filmie "Przeboje i Podboje" miał absolutną rację - tworzenie składanek to niezwykle misterna sztuka. Dlatego właśnie stworzyliśmy funkcję "Odkryj w tym tygodniu" - mówi Gustav Söderström, wiceprezes ds. produktu w Spotify. - Odkrywanie nowej muzyki jeszcze nigdy nie było aż tak proste i tak spersonalizowane jak teraz, gdy każdego tygodnia dostajesz playlistę skrojoną na miarę twojego indywidualnego gustu.

Funkcja jest obecnie uruchamiana i będzie pojawiać się stopniowo na kontach użytkowników Spotify. Jak tylko nowa funkcja będzie w pełni dostępna w Polsce, polscy użytkownicy Spotify otrzymają stosowną informację mailowo oraz za pośrednictwem kanałów społecznościowych serwisu.

Trzeźwobus na polskich festiwalach

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: Co różni Windows 10 Home i Pro?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)