Nowa aplikacja Heyahlike, przeznaczoną dla Facebooka

Nowa aplikacja Heyahlike, przeznaczoną dla Facebooka

Nowa aplikacja Heyahlike, przeznaczoną dla Facebooka
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
12.04.2012 13:24, aktualizacja: 12.04.2012 16:06

Heyah oddaje w ręce użytkowników smartfonów aplikację Heyahlike - nowa aplikacja ma według Heyah zapewnić swobodne i proste poruszanie się po Facebook'u. Aplikacja Heyahlike pozwala na szybkie przeglądanie zawartości Facebook'a na komórkach z systemem Android, iOS oraz Symbian.

Heyahlike daje możliwość zamieszczania komentarzy i zdjęć, publikowania własnych wpisów na Facebook'u, przeglądania najnowszych propozycji Heyah oraz oczywiście klikania ‘like’. Aplikacja została przygotowana głównie z myślą o fanach Heyah, którzy mają teraz szybki dostęp do profilu marki. W przyszłości aplikacja będzie rozbudowywana o kolejne funkcjonalności.

Aplikacja Heyahlike została przygotowana dla systemu Android w wersji 2.1 i wyższej, iOS 3.0 oraz Symbian s60v3. Aplikację będzie dostępna w poszczególnych sklepach tj. Google Play, AppStore, Nokia Store.

Aby korzystać z Heyahlike wystarczy pobrać bezpłatną aplikację z danego sklepu, zainstalować ją na telefonie i zalogować się na swoim profilu na Facebook'u. Aplikację Heyahlike może ściągnąć każdy, niezależnie od tego z jakiej sieci korzysta –. koszt związany z używaniem aplikacji to opłata za dostęp do Internetu zgodnie z cennikiem danego operatora.

Zastanawiamy się, po co jednak tworzyć kolejną aplikację do obsługi Facebooka, skoro na każdy OS jest dedykowana, oryginalna aplikacja, a zamienników jest na rynku już mnóstwo?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)