Trwa ładowanie...
d1nus3d

Nowa aplikacja do płacenia za parking we wszystkich systemach

Po raz pierwszy w Polsce pojawiło się rozwiązanie, które umożliwia opłatę parkingową w różnych dostępnych systemach płatności.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nowa aplikacja do płacenia za parking we wszystkich systemach
(chip.pl)
d1nus3d

Twórcy programu zachwalają też, że funkcję płacenia za parking, tak jak i samą aplikację, udostępniają bezpłatnie.

Yanosik informuje o strefie płatnego parkowania i umożliwia zapłatę za postój. Funkcja dostępna jest obecnie dla stref parkowania w: Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Gdańsku, Gdyni, Bydgoszczy, Szczecinie, Katowicach, Łodzi, Lublinie i Białymstoku. Podobno w przygotowaniu są też kolejne.

Jak to działa?

d1nus3d

Użytkownik otrzymuje powiadomienie przy wjeździe do strefy parkowania wraz z informacją o podstrefie i cenniku. Po zaparkowaniu klika powiadomienie, wybiera z poziomu aplikacji system płatności, a następnie dokonuje przelewu środków. Trzeba przy tym pamiętać, aby umieścić za szybą naklejkę o dokonaniu płatności mobilnej za pomocą danego systemu. Można odebrać ją w Strefie Płatnego Parkowania w danym mieście lub pobrać ze strony danego operatora płatności.

Asystent kierowcy

Aplikacja Yanosik początkowo była jedynie komunikatorem drogowym informującym o różnych zdarzeniach na drodze, jak wypadki czy kontrole prędkości. Z czasem pojawiły się w niej kolejne funkcje, które ułatwiają życie kierowcom. Począwszy od nawigacji omijającej korki, przez możliwość podglądu cen na stajach paliw, informacji o przydrożnych restauracjach, wskazówek na temat pierwszej pomocy, po asystenta na autostradzie i wreszcie możliwość płacenia za parking.

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: Google Translate jeszcze nigdy nie było takie mądre!

d1nus3d

Podziel się opinią

Share

d1nus3d

d1nus3d
Więcej tematów