Trwa ładowanie...
CHIP

Nowa alternatywa dla Photoshopa

Istnieje wiele programów, które reklamują się jako "realne alternatywy" dla Photoshopa, ale - zwłaszcza w przypadku darmowych aplikacji - jest to zawsze określenie mocno na wyrost. Zaprezentowane właśnie Affinity Photo wygląda zdecydowanie bardziej obiecująco, a jego wersja beta dostępna jest za darmo.
Share
Nowa alternatywa dla Photoshopa
Źródło: chip.pl
d348v8l

Trzeba przyznać, że stworzony przez angielską firmę Serif program Affinity Photo zapowiada się naprawdę świetnie. I nie tylko chodzi o nowoczesny, elegancki wygląd czy łatwy dostęp do wielu ważnych funkcji, ale przede wszystkim o same możliwości aplikacji. Te są naprawdę spore - praca na warstwach, maski, mieszanie, obsługa barw w modelach CMYK, LAB, profilów ICC, obróbka 16-bitowa, otwieranie i zapis plików w formacie Photoshop PSD, obsługa RAW-ów, obsługa 64-bitowych pluginów.

Zresztą - zobaczcie sami:

Jak na wersję Beta, wygląda to naprawdę rewelacyjnie, więc warto zapisać się na tej stroniei otrzymać możliwość bezpłatnego korzystania z tej wersji Affinity Photo. Minus jest tylko jeden - aplikacja dostępna jest tylko na komputery firmy Apple.

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: Czym jest Windows 365?

d348v8l

Podziel się opinią

Share
d348v8l
d348v8l
Więcej tematów