Qaqwqwrqw

Nokia wciąż kombinuje - smartfon z Androidem i Windowsem?

Pamiętacie pierwsze przecieki na temat Nokii C1, które pojawiły się we wrześniu? Wygląda na to, że były autentyczne, chociaż Nokia zdążyła nanieść już pewne poprawki do swojego projektu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nokia wciąż kombinuje - smartfon z Androidem i Windowsem?
(neowin / chip.pl)
Qaqwqwrqw

Na powyższym renderze widać oczywiście cztery różne opcje kolorystyczne modelu C1. Tak samo, jak we wrześniowym przecieku, w obecnym projekcie zachowały się zaokrąglone rogi telefonu, jednak swoje położenie zmienił tylny aparat, który został przeniesiony ze środkowej pozycji w górny lewy róg obudowy.

To co jest jednak najciekawsze widzimy na ekranach telefonów, na których widać zarówno Androida, jak i system Windows 10 Mobile. Oczywiście firma Nokia w żaden sposób nie skomentowała najnowszego przecieku, możemy jednak spekulować: czy C1 dostępny będzie w dwóch wersjach, jeśli chodzi o system operacyjny? A może Finowie planują wyposażyć swojego smartfona, który ma być "wielkim powrotem", jeśli chodzi o produkcję telefonów, w opcję dual-boot, czyli pozwalającą na uruchomienie wybranego systemu? Jak myślicie?

Pamiętajmy również, że jedyną potwierdzoną informacją (jak na razie) jest to, że Nokia planuje powrócić do produkcji smartfonów w 201. roku.

Qaqwqwrqw

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: Raspberry Pi Zero - Nowa tańsza wersja "malinki"

Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

Qaqwqwrqw