Trwa ładowanie...
ycipk-1os9fe

Nintendo zapowiedziało nową wersję konsoli Switch. Na razie tylko w Japonii

Nowa wersja konsoli Nintendo Switch wejdzie do sprzedaży już w październiku i chociaż nie wprowadza wielu nowych funkcji, to z pewnością przyciąga uwagę fanów Disneya.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nowa limitowana edycja Nintendo Switch
Nowa limitowana edycja Nintendo Switch (Materiały prasowe)
ycipk-1os9fe

Niedawno Nintendo zapowiedziało konsolę Switch Lite - nową wersję konsoli o większej żywotności baterii, mniejszym ekranie i bez trybu stacjonarnego. Jak się okazuje jednak japoński gigant ma więcej planów co do wydawania nowych odsłon swoich konsol.

Nintendo Switch - Edycja Disney Tsum Tsum

10 października w Japonii do sprzedaży trafi nowa odsłona konsoli Nintendo Switch pokryta grafikami z linii Disney Tsum Tsum. W tym czasie ma również premierę nowa gra Tsum-Tsum Festival, która składa się z licznych minigier.

ycipk-1os9fe
Materiały prasowe
Podziel się

Konsola pokryta jest grafikami z serii Disney Tsum Tsum, a dołączone kontrolery Jon-Con mają kolory fioletowy i różowy. Dodatkowo z przycisku Home wystają uszy Myszki Mickey. Konsola będzie dostępna wraz z grą w cenie 36 080 jenów (ok. 1275 zł) i niestety będzie w sprzedaży jedynie na terenie Japonii.

Materiały prasowe
Podziel się

Nie brakuje także plotek na temat jeszcze jednego modelu konsoli - Nintendo Switch Pro, która ma charakteryzować się mocniejszymi parametrami. Producent zaprzeczył pogłoskom, jednak jak wynika z dokumentów firmy, Nintendo Switch dostanie nowy procesor i więcej pamięci.

ycipk-1os9fe

Zobacz też: Top 10 pudełkowych gier na konsolę Nintendo Switch

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-1os9fe

ycipk-1os9fe
ycipk-1os9fe