Trwa ładowanie...

Niezapomniane wspomnienia z wakacji. Tak działa super slow motion

Jaki aparat wziąć na wakacje? W dzisiejszych czasach w zupełności wystarczy już smartfon. Szczególnie, jeśli to Xperia XZ Premium, która ma funkcję super slow motion. W tym materiale wideo skupimy się właśnie na niej.

Share
d1s1ooi

Super slow motion w najnowszej Xperii XZ Premium pozwala kręcić krótkie filmy z oszałamiającą prędkością 960 klatek na sekundę. Dzięki temu zarejestrować można to, czego ludzkie oko nie jest w stanie dostrzec. Żaden inny telefon tego nie potrafi. Co więcej, korzystanie z super slow motion jest banalnie proste i poradzą sobie z nim nawet dzieci.

Matryca IMX400, w jaką wyposażony jest nowy smartfon Sony, musi nie tylko szybko sczytać dane, ale też jednocześnie przesyłać je do specjalnego bufora. Niesamowite, jak to możliwe w tak małym urządzeniu. Warto też zwrócić uwagę na fenomenalny wyświetlacz 4K z HDR-em. To prawdziwa uczta dla oczu. Szczególnie, jeśli wykorzystujemy jego pełne możliwości i oglądamy film właśnie w rozdzielczości 4K.

Warto pamiętać, że Xperia XZ Premium jest też całkowicie kurzo- i wodoodporna, co również robi z niej idealny aparat na wakacje. Ale jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o samym telefonie, to koniecznie przeczytajcie naszą recenzję.

Partnerem materiału jest firma Sony.

d1s1ooi

Podziel się opinią

Share
d1s1ooi
d1s1ooi
Więcej tematów