Trwa ładowanie...
d25dige

Nietypowa płyta gazowa Mastercook - by gotowało się wygodniej

Urządzając kuchnię zwracamy uwagę nie tylko na jej stylowy wystrój, ale również funkcjonalność. W nowej płycie gazowej Mastercook zastosowano ciekawy układ palników, który w założeniu powinien zapewnić wygodny dostęp do każdego z naczyń podczas gotowania.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nietypowa płyta gazowa Mastercook - by gotowało się wygodniej
(Materiały prasowe)
d25dige

Płyta gazowa Mastercook 4CMK-4GLS wykonana jest ze szkła hartowanego, w kolorze intensywnej czerni. Urządzenie wyróżnia się niestandardowym rozmieszczeniem palników, które tworzą kształt rombu. Dzięki temu zyskujemy swobodny dostęp do wszystkich stosowanych naczyń, bez konieczności ich przestawiania.

Cztery palniki o zróżnicowanej wielkości pozwalają na korzystanie zarówno z większych naczyń, niezbędnych przy przygotowywaniu posiłku dla całej rodziny, jak i mniejszych garnków, przydatnych np. do podgrzania sosu. Niezależne ruszty żeliwne gwarantują stabilność nawet tych cięższych i bardziej masywnych naczyń. Urządzenie obsługiwane jest za pomocą pokręteł z automatycznymi zapalaczami. Zabezpieczenia przeciwwypływowe gazu z palników zapewniają w pełni bezpieczne korzystanie.

Cena: 570 zł

d25dige

Podziel się opinią

Share

d25dige

d25dige
Więcej tematów