Trwa ładowanie...

Niesamowity popis pilotów. Jeden błąd kosztowałby ich życie [WIDEO]

Szybkość, precyzja i te cudowne widoki - opisywali popisy pilotów turyści spacerujący po szwajcarskich Alpach. Coroczne pokazy lotnicze jak zwykle dostarczyły niesamowitych wrażeń. Zobaczcie spektakularne wideo z miejscowości Axalp.

Share
Niesamowity popis pilotów. Jeden błąd kosztowałby ich życie [WIDEO]
Źródło: Shutterstock.com
d3now0s

Te wyjątkowe pokazy lotnicze odbywają się co roku w pobliżu miejscowości Axalp w szwajcarskich Alpach. Ich niezwykłość polega na tym, że umiejętności pilotów Szwajcarskich Sił Powietrznych można podziwiać w niewiarygodnie pięknej scenerii, na wysokości 2200 metrów nad poziomem morza.

Podniebne akrobacje w Axalp to nie do końca typowe pokazy lotnicze, a również ćwiczenia z użyciem amunicji bojowej. Zgromadzona publiczność może podziwiać strzelanie do celu z działek pokładowych. Wszystko odbywa się nad górskimi przełęczami szwajcarskich Alp.

d3now0s

Sceneria w jakiej odbywają się widowiskowe ćwiczenia sprawia, że wydarzenie ma swoje wyjątkowe miejsce w kalendarzu imprez lotniczych. Alpy stanowią malownicze tło dla fotografowanych samolotów. Poniżej można zobaczyć wideo z tego niebywałego wydarzenia.

- Szybkość, precyzja i ta sceneria - po prostu cudowne! - opisywali widzowie pokazów lotniczych.

Warto pamiętać, że pogoda w Alpach zmienia się błyskawicznie i wspaniale zapowiadający się dzień, może zakończyć się odwołaniem ćwiczeń. Z tym ryzykiem musi liczyć się każdy turysta, który wybiera się do Axalp specjalnie by obejrzeć fascynujące pokazy szwajcarskiej armii.

d3now0s

Podziel się opinią

Share
d3now0s
d3now0s
Więcej tematów