Trwa ładowanie...
d3v9ev5
Mobile

Niesamowite funkcje nowego iPhone'a

Premiera nowego iPhone’a tuż, tuż. Podniecenie związane z nadchodzącą wielkimi krokami prezentacją nowej generacji smartfona Apple sięga zenitu – w sieci co chwila pojawiają się kolejne, coraz mniej konkretne doniesienia o jego rzekomej specyfikacji. Twórcy poniższego filmiku postanowili więc troszeczkę zażartować sobie z nieoficjalnych wycieków dot. wyposażenia nowej słuchawki giganta z Cupertino.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Niesamowite funkcje nowego iPhone'a
d3v9ev5

Na pewno nie wszystkie funkcje ukazane na (jawnie sfabrykowanym) krótkim klipie autorstwa Aatma Studio rzeczywiście znajdą się w arsenale nowego iPhone’a, ale mnie szkoda przede wszystkim jednej, tej najlepszej, która pojawia się na nim mniej więcej po minucie. Wierzcie mi –. będziecie wiedzieć, o którą mi chodzi. Niestety – aż tak zaawansowanej technologii nie uświadczymy w normalnym użyciu jeszcze naprawdę długo (o ile w ogóle – nie widziałem jej nawet w filmach Science-Fiction).

No i cóż –. choć w zasadzie każda z ukazanych poniżej funkcji byłaby bardzo mile widzianym dodatkiem w wyposażeniu nowego iPhone’a, wygląda na to, że będziemy musieli zadowolić się całkiem pożytecznym, ale zdecydowanie nie tak efektownym wsparciem dla technologii LTE.

Zobacz: Ranking Top 5 - najlepsze okapy do 1200 złotych

iPhone 4S w supercenie! Wybierz najlepszą ofertę!

d3v9ev5

Podziel się opinią

Share

d3v9ev5

d3v9ev5
Więcej tematów