Niedługo otwarcie sklepu Samsunga we Wrocławiu

Strona głównaNiedługo otwarcie sklepu Samsunga we Wrocławiu
17.03.2015 14:37
Niedługo otwarcie sklepu Samsunga we Wrocławiu
Źródło zdjęć: © nan palmero / flickr.com / CC

Testy, promocje i atrakcje. Wybieracie się na otwarcie Samsung Brand Store?

Wrocławski Samsung Brand Store to miejsce, w którym klienci będą mogli dokładniej zapoznać się z urządzeniami i technologiami firmy. W salonie każdy będzie miał możliwość obejrzenia oraz przetestowania wybranych produktów, zanim zdecyduje się na ich zakup. Dodatkowo, dedykowani eksperci doradzą i pomogą wybrać urządzenie najlepiej odpowiadające indywidualnym potrzebom klientów.

Goście salonu będą mogli zapoznać się z urządzeniami firmy, jak m.in. smartfony, tablety, aparaty fotograficzne, zestawy kina domowego, sprzęty AGD oraz telewizory. Z okazji otwarcia Samsung zaprezentuje swój premierowy telewizor SUHD 4K.

Ponadto, na wszystkich klientów centrum handlowego Magnolia Park będzie oczekiwać specjalna strefa Samsung GALAXY A, gdzie będzie można sprawdzić co ciekawego mają do zaoferowania najnowsze smartfony Galaxy A3 i A5. Wszyscy goście strefy mogą liczyć na atrakcje i nagrody - szczególnie fani „_ selfie _”. znajdą tu coś dla siebie.

Otwarcie wrocławskiego Brand Store to także okazja do skorzystania z kilku specjalnych promocji związanych z zakupem niektórych produktów marki Samsung.

CH Magnolia Parka znajduje się przy ul. Legnickiej 58. Oficjalne otwarcie Samsung Brand Store odbędzie się o godzinie 17.00. Natomiast specjalna strefa promocyjna będzie czynna od 19 marca do niedzieli 22 marca w godzinach otwarcia centrum handlowego.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)