"Niebezpieczeństwo, Willu Robinsonie". Nadchodzi drugi sezon "Lost in Space"

Netflix ponownie zagubi Robinsonów i ich towarzyszy w kosmosie. Za pośrednictwem Twittera serwis potwierdził nadejście nowego sezonu. Krótki zwiastun nie informuje jednak o dacie premiery kontynuacji serialu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
To nie koniec przygód Robinsonów i ich robota
To nie koniec przygód Robinsonów i ich robota (Lost In Space, Fot: Netflix)
WP

Na początku tego roku miało swoją premierę "Lost in Space". To nowe przedstawienie słynnego serialu z lat 60. W nowym wydaniu, w głównych rolach występują Molly Parker, Toby Stephens, Maxwell Jenkins, Mina Sundwall, Taylor Russell, Ignacio Serricchio i Parker Posey. A także Brian Steele, jako robot.

W Netflixowym wydaniu serialu, rodzina Robinsonów ląduje na dziwnej planecie. Podczas walki o przetrwanie w trudnych warunkach jeden z członków rodziny natrafia na obce stworzenie. To Will Robinson, najmłodszy z nich, odnajduje robota należącego do obcej cywilizacji. Dzięki niemu udaje się uratować kilka żyć, ale społeczność za nim nie przepada.

WP

Nie wiadomo, czego możemy spodziewać się w nowej części, ale jak informuje Netflix, nadchodzi "więcej niebezpieczeństw, Willu Robinsonie". Najważniejsze już wiemy - robot wciąż żyje i będzie bohaterem kolejnego sezonu.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Tech
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP