Trwa ładowanie...
Giznet.pl

Nie wiesz, jaki telefon wybrać? Google pomoże

Czy zdarzyło się wam mieć problem z wyborem nowego telefonu? Bez obaw, Google pomoże, przynajmniej jeśli chodzi o wybór urządzenia z Androidem. Mountain View uruchomiło aplikację sieciową Phone Picker, która ma ułatwić ten wybór.
Share
Nietrudno znaleźć w internecie informacje na temat zalet i mocnych stron najnowszych smartfonów. A co z ich słabościami? Serwis Fixya postanowił to zbadać, pytając się użytkowników tych urządzeń o to, z czym mają oni największe problemy. Wybrano w tym celu najpopularniejsze skargi na topowe modele smartfonów dostępnych na rynku. Z bliska przyjrzano się Galaxy S4, iPhone’owi 5S, Moto X i HTC One.Polecamy w  wydaniu internetowym chip.pl: "Na co najbardziej narzekają użytkownicy topowych"
Nietrudno znaleźć w internecie informacje na temat zalet i mocnych stron najnowszych smartfonów. A co z ich słabościami? Serwis Fixya postanowił to zbadać, pytając się użytkowników tych urządzeń o to, z czym mają oni największe problemy. Wybrano w tym celu najpopularniejsze skargi na topowe modele smartfonów dostępnych na rynku. Z bliska przyjrzano się Galaxy S4, iPhone’owi 5S, Moto X i HTC One.Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: "Na co najbardziej narzekają użytkownicy topowych"Źródło: © funkyfrogstock - Fotolia.com
d33rp31

Phone Picker to właściwie seria pytań o to, czego oczekujemy od smartfona oraz jakie środki zamierzamy przeznaczyć na jego zakup. Użytkownik może wybrać kilka najbardziej interesujących go zastosowań, na przykład wykonywanie połączeń głosowych, słuchanie muzyki czy robienie zdjęć, a następnie średni czas, jaki na daną czynność poświęca.

Osoby, które na bieżąco śledzą rynek urządzeń mobilnych, raczej nie będą zaskoczone wynikami podsuwanymi przez Google. Ale ludziom, którzy nie interesują się tym tematem, aplikacja rzeczywiście może pomóc zorientować się w aktualnej ofercie producentów telefonów z Androidem. W końcu coś takiego jest dużo wygodniejsze niż przebijanie się przez specyfikacje techniczne różnych urządzeń.

Na razie Phone Picker dostępny jest w języku angielskim, a w swoje bazie zawiera kilkadziesiąt modeli dostępnych na tamtym rynku.

d33rp31

Zobacz także: Twarze płaczących dzieci na niebie w Chinach

Polecamy na stronach Giznet.pl: Oculus prezentuje finalną wersję swoich gogli VR

d33rp31

Podziel się opinią

Share
d33rp31
d33rp31
Więcej tematów