Trwa ładowanie...
d42jiga
CHIP
Wiadomości

Never 10: narzędzie, które nie pozwala na aktualizację Windows

Nie wszystkim użytkownikom systemów Windows podoba się agresywna polityka Microsoftu, jeśli chodzi o aktualizacje starszych systemów do Windows 10. Jeśli jesteście zmęczeni ciągłymi powiadomieniami o tym, że wypadałoby już przesiąść się na dziesiątkę, to ta apka może was zainteresować.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Never 10: narzędzie, które nie pozwala na aktualizację Windows
(Materiały prasowe)
d42jiga

Never 10 to program stworzony przez Steve'a Gibsona - dość znanego programisty w światku Open-Source. Nie instaluje on niczego w naszym systemie, zamiast tego zmienia automatycznie wszystkie ustawienia systemu Windows w taki sposób, że jakiekolwiek powiadomienie o aktualizacji systemu do Windows 10 już nigdy nie wyświetli się na ekranie naszego komputera. Do tego najnowsza wersja oprogramowania potrafi usunąć pobrane przez komputer pliki instalacyjne Windows 10, które zabierają nam około 6,5 GB przestrzeni dyskowej.

Program bardzo szybko zdobywa popularność wśród użytkowników Windows 7, którzy boją się, że któregoś dnia przypadkowo klikną w kolejne powiadomienie o aktualizacji i niechcący przesiądą się na dziesiątkę. Jeśli chcielibyście skorzystać z Never 10, to wystarczy pobrać je stąd i uruchomić na swoim komputerze.

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: Xperia Z nowym Androidem

d42jiga

Podziel się opinią

Share

d42jiga

d42jiga
Więcej tematów