Netflix udostępnił napisy do trzech sezonów "House of Cards"

Netflix udostępnił napisy do trzech sezonów "House of Cards"

Netflix udostępnił napisy do trzech sezonów "House of Cards"
Źródło zdjęć: © Netflix
01.04.2016 13:23, aktualizacja: 01.04.2016 14:15

Wejście Netflixa do Polski nie było premierą z prawdziwego zdarzenia. Tak z resztą twierdzi też Joris Evers, dyrektor do spraw komunikacji z naszym regionem. To było udostępnienie usługi dla 130 krajów, w tym także Polski. Nietrudno jednak zauważyć, że serwis powoli zaczyna nabierać tempa nad Wisłą. A oto kolejny na to dowód.

Wnioski z naszej rozmowy z Jorisem na temat obecności i funkcjonowania Netflixa w Polsce znajdziecie w tym materiale: Rozmawialiśmy z przedstawicielem Netflixa o pozycji w Polsce i planach na przyszłość. Jednym z najgłośniejszych "ale", jakie Polacy rzucali w kierunku Netflixa był brak dostępności serialu "House of Cards", mimo że jest to autorska produkcja serwisu. Tutaj warto uświadomić sobie, jakim cudem w końcu "House of Cards" do Polskich użytkowników Netflixa trafił. To swego rodzaju ukłon, i to bardzo niski, w naszą stronę. Dotychczas prawa do emisji posiadała platforma nc+ i to dlatego nad Wisłą nie mogliśmy oglądać przygód bohaterów produkcji. Netflix „odebrał swoje”. przy okazji premiery czwartego sezonu, przez co użytkownicy nc+ już nie zobaczą tego serialu za pośrednictwem swoich dekoderów. Ten „przywilej” będzie teraz należał jedynie do
usługobiorców Netflixa.

No dobrze, bardzo nam miło, ale co z napisami do serialu? Podczas rozmowy z Jorisem, usłyszeliśmy: "Będą. Mają zostać udostępnione w sezonie letnim, ale możemy spodziewać się ich jeszcze wcześniej". I tak oto napisy dla pierwszego, drugiego i trzeciego sezonu serialu "House of Cards" są już od 1 kwietnia. I to nie jest prima aprilis, sprawdziliśmy to, a poniżej wklejamy dowód:

288773143852824723
© (fot. Wirtualna Polska)

Netflix informuje, że napisy dla czwartego sezonu są w trakcie przygotowywania. W rozmowie z nami obiecuje także, że w związku z 1 kwietnia jutro napisy nie znikną, dementując pierwsze żartobliwe komentarze internautów.

Sebastian Kupski

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)