Qaqwqwrqw

Netflix: Nowy zwiastun Black Mirror sezon 5, a w nim wiele gwiazd

Black Mirror to bardzo popularny serial science-fiction produkcji Netflix. Ostatnio mogliśmy oglądać interaktywny film, w którym widzowie podejmowali decyzję o losie bohaterów. Teraz Netflix wraca do klasycznego stylu narracji, ale na ekranie pojawi się wiele gwiazd.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Black Mirror sezon 5
Black Mirror sezon 5 (Materiały prasowe)
Qaqwqwrqw

Black Mirror sezon 5 - nowy zwiastun

Od 5 czerwca na platformie Netflix będziemy mogli oglądać najnowszy sezon Black Mirror. Wczoraj Netflix opublikował najnowszy zwiastun sezonu. Możemy w nim zobaczyć między innymi Anthonego Mackiego, Miley Cyrus, Andrew Scotta, Nicole Beharie, Pom Klementieff, Madison Davenport i inne znane nazwiska. Patrząc na zwiastun zdaje się, że nowy sezon będzie stał na najwyższym poziomie i przypadnie do gustu fanom serii.

Qaqwqwrqw

Zobacz także: Co może być gorsze niż więzienie? Technologie przyszłości [Black Mirror]

Na serwisie Netflix możemy również znaleźć interakrtywny film z serii - Czarne lustro: Bandersnatch. Oglądający w trakcie trwania filmu podejmują decyzje, które wpływają na losy bohaterów. Ze strony Netflixa realizacja takiego przedsięwzięcia była ryzykowna i bardzo kosztowna, jednak film spotkał się z pozytywnym odbiorem. Mamy nadzieję, że najnowszy sezon również nie zawiedzie fanów.

Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

Qaqwqwrqw