Trwa ładowanie...
dy4prw9

Netflix będzie taki sam w każdym kraju UE

Nikt nie lubi blokad regionalnych. Opłacając abonament chcielibyśmy mieć dostęp do tego samego katalogu filmów i seriali, co użytkownik z USA czy Wielkiej Brytanii. Niestety na ujednolicenie oferty nie mamy co liczyć w najbliższym czasie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Netflix będzie taki sam w każdym kraju UE
(Materiały prasowe)
dy4prw9

Opłacając abonament chcielibyśmy mieć dostęp do tego samego katalogu filmów i seriali, co użytkownik z USA czy Wielkiej Brytanii. Niestety na ujednolicenie oferty nie mamy co liczyć w najbliższym czasie.

Unia Europejska zdecydowała, że od przyszłego roku użytkownicy opłacający subskrypcję usług streamingowych takich jak Netflix, Sky czy Canal+ mają otrzymywać taką samą ofertę, bez względu na kraj, w jakim będą przebywać. Nie chodzi jednak o takie ujednolicenie katalogu, na jakim nam zależało.

Po prostu od 201. roku Polak opłacający Netflixa, który wyjedzie na wakacje do kraju znajdującego się na terenie Unii Europejskiej, będzie mógł korzystać z niego tak, jakby dalej był w Polsce. Do tej pory trzeba było stosować nie do końca legalne środki (jak chociażby VPN), by ominąć blokady regionalne.

dy4prw9

ag

Zobacz także: Netflix w Polsce ograniczy piractwo?

dy4prw9

Podziel się opinią

Share

Komentarze:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.

dy4prw9

dy4prw9
Więcej tematów