Trwa ładowanie...

Netflix będzie taki sam w każdym kraju UE

Nikt nie lubi blokad regionalnych. Opłacając abonament chcielibyśmy mieć dostęp do tego samego katalogu filmów i seriali, co użytkownik z USA czy Wielkiej Brytanii. Niestety na ujednolicenie oferty nie mamy co liczyć w najbliższym czasie.
Share
Netflix będzie taki sam w każdym kraju UE
Źródło: Materiały prasowe
drx8hjq

Opłacając abonament chcielibyśmy mieć dostęp do tego samego katalogu filmów i seriali, co użytkownik z USA czy Wielkiej Brytanii. Niestety na ujednolicenie oferty nie mamy co liczyć w najbliższym czasie.

Unia Europejska zdecydowała, że od przyszłego roku użytkownicy opłacający subskrypcję usług streamingowych takich jak Netflix, Sky czy Canal+ mają otrzymywać taką samą ofertę, bez względu na kraj, w jakim będą przebywać. Nie chodzi jednak o takie ujednolicenie katalogu, na jakim nam zależało.

Po prostu od 201. roku Polak opłacający Netflixa, który wyjedzie na wakacje do kraju znajdującego się na terenie Unii Europejskiej, będzie mógł korzystać z niego tak, jakby dalej był w Polsce. Do tej pory trzeba było stosować nie do końca legalne środki (jak chociażby VPN), by ominąć blokady regionalne.

drx8hjq

ag

Zobacz także: Netflix w Polsce ograniczy piractwo?

drx8hjq

Podziel się opinią

Share
drx8hjq
drx8hjq
Więcej tematów