Neostrada teraz w promocji za 39,90 zł, a w bonusie tani abonament na telefon

Neostrada teraz w promocji za 39,90 zł, a w bonusie tani abonament na telefon
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

24.06.2015 14:23, aktual.: 24.06.2015 15:15

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Duża obniżka cen Neostrady oraz pakiety łączące usługi stacjonarne i mobilne - to najnowsze propozycje Orange dla internautów. Dzięki "Superpromocji", domowy internet bez limitu transferu danych o prędkości do 80 Mb/s będzie można kupić już za 39,90 zł miesięcznie. Ponadto, specjalnie dla użytkowników Neostrady lub telefonu domowego przygotowano trzy nowe plany komórkowe z nielimitowanymi usługami, tańsze o 30 złotych. Przykładowo, w nielimitowanym planie Super Smart Plan Open obniżka sięga 50 proc.

Dotychczas z niższych cen Neostrady mogli korzystać mieszkańcy 7. gmin, w których jesienią 2014 internet został uwolniony z ograniczeń regulacyjnych. Obecnie dzięki Superpromocji atrakcyjne ceny są dostępne w całym kraju.

W Superpromocji jest jeden, znacznie niższy abonament dla wszystkich opcji prędkości. Niższe są także ceny FunPacka, czyli pakietu składającego się z Neostrady, telewizji i telefonu domowego. Można go kupić za 59,9. zł miesięcznie, niezależnie od wybieranej opcji prędkości internetu - do 10, do 20 lub do 80 Mb/s. To nawet 24% taniej niż wcześniej. Podane ceny obowiązują przy wyborze umowy na 24 miesiące oraz e-faktury.

Obraz

Użytkownicy Neostrady (także zawartej w pakietach, np. FunPacku) lub telefonu domowego w Orange zyskują też korzystną ofertę na telefon komórkowy. Smart Plany Open to trzy propozycje abonamentowe, odpowiadające na różne potrzeby klientów. Każdy z nich jest aż o 3. zł tańszy niż w standardowej ofercie.

W Super Smart Planie Open (oferta bez telefonu), klienci otrzymują nielimitowane rozmowy i SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci, bezpieczny i nielimitowany internet w telefonie (po wykorzystaniu pakietu 5GB prędkość internetu jest niższa, ale klient nie ponosi już żadnych opłat za połączenia z siecią), a także pakiet roamingowy: 40. minut na rozmowy i 100 MB na internet w krajach UE. Abonament wynosi 29,99 zł.

Dla klientów, którzy woleliby ofertę ze smartfonem, do wyboru są: Smart Plan Halo Open za 39,9. zł oraz Smart Plan Multi Open za 59,98 zł. W obydwu planach klienci również otrzymują nielimitowane rozmowy i SMSy do wszystkich sieci. Te dwie propozycje różnią się pakietami internetowymi, które są dostosowane do różnych potrzeb klientów dotyczących intensywności korzystania z internetu w telefonie.

Każdy użytkownik Neostrady lub telefonu domowego może kupić dowolną liczbę planów w Promocji Smart Plan Open –. dla każdego członka rodziny. Na każdy otrzyma taki sam rabat – czyli 30 złotych miesięcznie, przez cały czas trwania umowy.

Szczegóły Smart Planów Open dla użytkowników Neostrady lub telefonu domowego przedstawia poniższa tabela.

Obraz

Promocja Smart Planów Open łączy się z rabatem Orange Open. Oznacza to, że dokupując kolejne plany mobilne nie objęte niniejszą promocją (telefon komórkowy lub internet mobilny), klient zyskuje dodatkowy rabat.

Z promocyjnych planów mogą skorzystać nie tylko obecni użytkownicy usług domowych Orange, ale także ci klienci, którzy zadeklarują zakup Neostrady lub telefonu domowego w ciągu miesiąca. W przypadku użytkowników telefonu domowego, do skorzystania z promocji uprawnia abonament w wysokości przynajmniej 3. zł. Oferta dotyczy zarówno nowych aktywacji, jak i klientów przedłużających umowę na telefon komórkowy czy przenoszących numer do Orange.

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)