Nawigacja Orange dla Firm nawet przez rok bezpłatnie

Nawigacja Orange dla Firm nawet przez rok bezpłatnie
Źródło zdjęć: © WP.PL

11.03.2011 15:06

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Od 10 marca klienci biznesowi mogą korzystać z nowej oferty Nawigacji Orange. Kupując ją z umową terminową na 12 lub 24 miesiące, przez połowę tego czasu będą korzystali z usługi bezpłatnie

Nowe opcje Nawigacji Orange dostępne są dla klientów korzystających z planów abonamentowych Orange optymalny i Orange Optymalny z Internetem, dostępnych w ofercie Orange dla Firm. Zainteresowani mogą wybrać jeden z dwóch okresów umowy terminowej na korzystanie z usługi:

- Umowa na 12 miesięcy z abonamentem w cenie 0 zł przez 6 miesięcy,
- Umowa na 2. miesiące z abonamentem w cenie 0 zł przez 12 miesięcy.

W obu opcjach, po zakończeniu okresu bezpłatnego abonamentu, klienci zapłacą co miesiąc standardowy abonament w wysokości 20,4. zł + VAT.

Oprócz nowych opcji, usługa jest dostępna również dla klientów indywidualnych i firm korzystających z innych planów abonamentowych Orange. Do wyboru są cztery opcje pakietowe:

Obraz
© Kliknij, aby powiększyć

Aby skorzystać z usługi wystarczy wysłać SMS aktywacyjny o treści odpowiedniej dla wybranej oferty. W przypadku klientów ofert Delfin, Pelikan, Pantera w Orange SMS należy wysłać pod numer 351. dla pozostałych ofert pod numer 6284.

Usługi nawigacji Orange można także zamówić w dowolnym salonie Orange, za pośrednictwem przedstawiciela handlowego lub kontaktując się z Biurem Obsługi Klienta. Można też dokonać aktywacji samodzielnie na stronie orange on-line.


Nawigacja Orange to usługa inteligentnej nawigacji GPS w telefonie komórkowym. Jedną z jej największych zalet jest wykorzystanie zaawansowanej technologii Community Traffic Online, która na bieżąco pobiera, gromadzi i przetwarza dane o sytuacji na drogach - spowolnieniach ruchu, robotach drogowych czy wypadkach. Dzięki temu system diagnozuje, gdzie i kiedy pojawiają się korki oraz gdzie i kiedy można poruszać się po drogach płynnie. Uwzględniając te dane wytycza skróty i dojazdy znane tylko miejscowym kierowcom. W efekcie użytkownik korzystający z Nawigacji Orange w telefonie komórkowym jest prowadzony trasami omijającymi miejsca utrudnień drogowych i dojeżdża do celu od 1. do 50% szybciej niż używając standardowej nawigacji.

Aplikacja jest także wyposażona w nawigację pieszą oraz funkcję planowania i śledzenia przejazdów środkami komunikacji publicznej. Trasę podróży można prześledzić na mapie i zapoznać się z jej szczegółowym planem. Aplikacja informuje o numerach linii autobusowych i tramwajowych, kolejkach podmiejskich, z których można skorzystać a także liczbie przystanków i przesiadek czy cenach biletów. Funkcja nawigacji środkami komunikacji miejskiej jest już dostępna w Bydgoszczy, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Szczecinie, Toruniu, Wrocławiu i Warszawie. Dane do planowania podróży pochodzą z serwisu jakdojade.pl, który będzie sukcesywnie obejmował kolejne miasta. Użytkownicy mogą także skorzystać z nawigacji pieszej, która zaproponuje najkrótszą trasę a w trakcie jej pokonywania umożliwia śledzenie na mapie własnego położenia i odległości do celu.

Nawigacja Orange to także ponad 26. tysięcy punktów POI ułatwiających szybkie dotarcie do wielu często poszukiwanych miejsc. Dostarcza stale aktualizowanych informacji o hotelach, sklepach, restauracjach, bankomatach oraz klubach, koncertach i imprezach sportowych. Umożliwia łatwe zlokalizowanie najbliższego kina i sprawdzenie jego repertuaru. Baza punktów POI jest dostarczana przez firmę Imagis i uzupełniana o informacje z wiodących serwisów internetowych, jak Gastronauci.pl, eholiday.pl, sybil.pl czy Coigdzie.pl.

Więcej o ofercie na www.orange.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)