Gadżety
18-06-2013 (15:19)

NavRoad XARO - nawigacja z Androidem

Producent nawigacji NavRoad zapowiedział wzbogacenie swojego portfolio produktów o o kolejny model. Nawigacja NavRoad XARO wyposażona jest w 5-calowy, pojemnościowy, 5-punktowy ekran o rozdzielczości 800x480 pikseli. Urządzenie to kolejna propozycja tego producenta, która działa w oparciu o system Android (4.0.4).
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
NavRoad XARO - nawigacja z Androidem
(Materiały prasowe)

NavRoad XARO posiada procesor Allwinner A1. z 1 GHz zegarem, który nie tylko pozwoli na szybkie wyznaczanie tras, ale również na obsługę multimediów w podróży. Wbudowany w nawigację moduł Wi-Fi pozwala na bezprzewodowe połączenie z internetem, co pozwala przede wszystkim w prosty sposób pobrać i zainstalować w urządzeniu dowolne aplikacje ze sklepu Google Play.

Nowa nawigacja została wyposażona w pamięć operacyjną 51. MB DDR3 oraz 4 GB pamięci flash do przechowywania plików. Może się to wydawać trochę mało, ale producent umożliwia rozszerzenie pojemności za pomocą kart microSD /microSDHC o kolejne 32 GB. NavRoad XARO wyposażono również w transmiter FM, który pozwoli przenieść dźwięki z nawigacji bezpośrednio na zestaw głośników zamontowanych w samochodzie.
NavRoad XARO powinno pojawić się w sprzedaży jeszcze w czerwcu br.

Urządzenia GPS w najniższych cenach! Kliknij i się przekonaj!

Polub WP Tech
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.