Navifon - osobisty doradca na wakacyjne wyjazdy

Navifon - osobisty doradca na wakacyjne wyjazdy
Źródło zdjęć: © WP.PL

07.07.2009 14:25, aktual.: 07.07.2009 14:50

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Orange przygotował nową odsłonę oferty Navifona - interaktywnej nawigacji GPS w telefonie komórkowym. Teraz przez pierwszy miesiąc można testować ją za darmo a podpisując umowę terminową, korzystać z niej bezpłatnie także przez kolejne 6 miesięcy. Usługa zapewnia wygodną i precyzyjną nawigację podczas podróży samochodem, a dzięki automatycznym aktualizacjom - ominięcie utrudnień spowodowanych korkami czy robotami drogowymi. Navifon to inteligentny doradca, który pozwala zaoszczędzić czas i bezpieczniej dojechać do celu.

Navifon to pierwsza na polskim rynku usługa oparta na nawigacji on-line. Dzięki bieżącej aktualizacji danych dostarcza zawsze aktualnych map i umożliwia wytyczanie najlepszej trasy z pominięciem korków oraz miejsc, w których pojawiają się utrudnienia w ruchu. Użytkownik jest prowadzony przez przejrzystą i szczegółową mapę 3. wyświetlaną na ekranie telefonu komórkowego a dodatkowo przez komunikaty głosowe pilota. Oprócz tego jest na bieżąco informowany między innymi o znajdujących się na trasie przejazdu fotoradarach, niebezpiecznych miejscach i prowadzonych robotach drogowych. Dużą zaletą usługi jest możliwość korzystania z nawigacji bez konieczności kupowania dodatkowego urządzenia, drogiego oprogramowania, aktualizacji map czy płacenia za transmisję danych. Dzięki temu podróż do celu z Navifonem jest nie tylko szybsza i tańsza, ale wygodna i bezpieczniejsza.

O zaletach nawigacji on-line można przekonać się zamawiając ją na próbę bez żadnych kosztów i zobowiązań. Klienci, którzy aktywują usługę Orange Navifon po raz pierwszy, będą mogli z niej korzystać bezpłatnie przez miesiąc. Wystarczy, wysłać SMS-a z hasłem NFABO pod numer 628. lub wejść na stronę www.orange.pl/on-line. Po upływie pierwszego okresu rozliczeniowego z usługi można zrezygnować lub korzystać z niej nadal w dowolnej wybranej przez siebie opcji.

Usługa jest dostępna dla klientów indywidualnych oraz firm korzystających z ofert abonamentowych w Orange. Klienci, którzy zdecydują się podpisać umowę na 1. miesięcy, przez połowę czasu jej trwania zapłacą miesięcznie tylko 1,22 zł.
Do wyboru są:

Obraz
© Kliknij, aby powiększyć

Nowością jest możliwość zakupu usługi przy użyciu funkcji SIMteligent oferowanej w telefonach działających w sieci Orange.

Aby korzystać z Navifona wystarczy aparat telefoniczny kompatybilny z usługą i wyposażony w odbiornik GPS lub łącze bluetooth, za pomocą którego może komunikować się z zewnętrznym odbiornikiem GPS. Obecnie większość aparatów telefonicznych spełnia te wymagania. Pełna lista współpracujących telefonów jest dostępna na www.orange.pl/Navifon. Do oferty Navifon można dokupić odbiornik GPS bluetooth - Motorola T805 dostępny w Orange.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)