Trwa ładowanie...

Nareszcie! Oto maszyna do prasowania i składania ubrań

FoldiMate to taki automatyczny magiel, ale przeznaczony dla pojedynczego mieszkania lub domu. Za jego pomocą możemy całkowicie bezwysiłkowo wyprasować i złożyć ubrania. Ciekawe, czy za kilka lat stanie się dla ludzkości równie niezbędny, co pralki czy zmywarki? Nam się wydaje, że tak.

Share
Nareszcie! Oto maszyna do prasowania i składania ubrań
Źródło: Materiały prasowe
d4hpki8

Tak naprawdę FoldiMate to nawet coś więcej niż magiel - i to nie tylko dlatego, że do magla czy profesjonalnej pralni musimy się specjalnie pofatygować, a Foldimate może stać gdzieś w łazience, najlepiej obok pralki i suszarki. Jest czymś więcej, bo oprócz prasowania i eleganckiego składania po drodze jeszcze dezynfekuje ubrania, zmiękcza je, a także - jeśli chcemy - odpowiednio perfumuje.

Urządzenie obsłuży równocześnie do trzynastu ubrań, które - tu jest minus - trzeba wpierw samodzielnie powiesić na zewnętrznych wieszakach. Ale gdy to zrobimy, dalej jest już czysta, mechaniczna magia –. po pewnym czasie u dołu wysuwa się przepiękny, profesjonalnie złożony stosik.

(fot. Materiały prasowe)
Źródło: (fot. Materiały prasowe)

FoldiMate'a nie da się na razie kupić, a zamówienia będzie można składać dopiero w 201. roku. Projektanci szacują, że cena urządzenia zmieści się w przedziale między 700 a 850 dolarami (od 2700 do 3300 zł). To sporo, ale jeśli wyobrazicie sobie, jak sięgacie codziennie do szafy po te wspaniale złożone w kancik, cudownie pachnące, mięciutkie koszule, spodnie, bluzki, a wszystko to bez mozolnego składania i prasowania, to nagle może się okazać, że FoldiMate wcale nie jest drogim urządzeniem.

d4hpki8

Podziel się opinią

Share
d4hpki8
d4hpki8
Więcej tematów