Najszybsza na świecie karta pamięci?

Najszybsza na świecie karta pamięci?13.02.2014 10:18
Najszybsza na świecie karta pamięci?
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

SanDisk wprowadza do sprzedaży kartę pamięci SanDisk Extreme PRO, którą nazywa najszybszą na świecie kartą pamięci SD. Nowy nośnik umożliwia zapis zdjęć seryjnych z prędkością do 250 MB/s, a odczyt danych z karty następuje z prędkością osiągającą 280 MB/s.

Karta SD UHS-II SanDisk Extreme PRO została zoptymalizowana pod kątem współpracy z profesjonalnymi lustrzankami cyfrowymi i kamerami wideo nowej generacji, które obsługują standard UHS-II. Pozwala to na szybką rejestrację serii obrazów RAW i JPEG o wysokiej rozdzielczości, a także bezproblemowy zapis materiałów wideo w jakości 4K. Karta spełnia wymogi klasy U3. pozwala więc na ciągły zapis obrazu filmowego w tempie 30 MB/s (U3), co pozwala na jej użycie do nagrywania materiału 4K, 3D i Full-HD o kinowej jakości.

Trwałość karty pamięci potwierdzona jest wieczystą ograniczoną gwarancją producenta. Nabywcy kart są również uprawnieni do pobrania w ciągu roku oprogramowania RescuePRO Deluxe, które ułatwia odzyskanie przypadkowo usuniętego obrazu.

Wraz z kartą debiutuje również dedykowany czytnik, który spełnia wymogi specyfikacji kart SDHC/SDXC UHS-II.

Ceny: *karty dostępne będą w cenach (zależnie od pojemności) od 120 do 300 USD *(od około 370 do 920 zł).

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)