Najpiękniejsze nagranie destrukcji w zwolnionym tempie

Najpiękniejsze nagranie destrukcji w zwolnionym tempie

Najpiękniejsze nagranie destrukcji w zwolnionym tempie
Źródło zdjęć: © x-news.pl
09.11.2015 09:03, aktualizacja: 09.11.2015 14:35

Larry Vickers przez dwadzieścia lat był operatorem amerykańskich sił specjalnych. Mężczyzna postanowił wykorzystać swoje umiejętności strzeleckie w dość nietypowy sposób. Autor nagrania sprawił, jak w zwolnionym tempie wyglądają przebijane na wylot nabojem jedzenie, napoje i inne przedmioty. To nagranie to dowód na to, że destrukcja może być piękna.

Larry Vickers przez dwadzieścia lat był żołnierzem amerykańskich sił specjalnych. Mężczyzna postanowił wykorzystać swoje umiejętności strzeleckie w dość nietypowy sposób. Autor nagrania sprawdził, jak w zwolnionym tempie wyglądają przebijane na wylot nabojem jedzenie, napoje, butelka coli, żarówka i inne przedmioty. To nagranie to dowód na to, że destrukcja może być piękna.

Filmowanie "slow motion" zostało wynalezione przez australijskiego księdza Augusta Musgera na początku XX wieku. Zazwyczaj, efekt ten osiąga się poprzez zarejestrowanie materiału wideo z dużo większą prędkością (liczbą klatek na sekundę) niż prędkość, z jaką potem następuje jego odtwarzanie. Zobaczcie, co się stanie, kiedy z karabinu strzelicie do butelki pełnej coli albo do żarówki.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (33)