ycipk-igq979

Najlepsze promocje na telewizory. Taniej nawet o 9 tys. zł

Wieczór z rodziną i przy świątecznym filmie to zwyczaj niemal tak popularny, jak coroczne ubieranie choinki. Niektórzy decydują się na zakup nowego telewizora właśnie teraz, dlatego wyszukaliśmy kilka modeli w atrakcyjnych przecenach.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wysoka jakość obrazu w nowoczesnych telewizorach zadowoli każdego członka rodziny
Wysoka jakość obrazu w nowoczesnych telewizorach zadowoli każdego członka rodziny (Materiały prasowe)
ycipk-igq979

Elegancki wygląd i szerokie spektrum kolorów

A może by tak nowy telewizor na święta? Na taki pomysł co roku wpadają setki, a nawet tysiące Polaków, a salony ze sprzętem RTV chętnie obniżają ceny popularnych modeli o kilkaset złotych. W ten sposób, jeśli kupujący wyznaczy budżet na nowy telewizor w wysokości np. 2 tys. zł, moze wrócić do domu z modelem, który wcześniej kosztował np. 2,2 tys. do 2,4 tys. zł.

ycipk-igq979

Najwyższej klasy sprzęt w atrakcyjnej cenie

Lepiej, jeśli na promocji lub wyprzedaży możemy zaoszczędzić więcej gotówki. Niektóre rabaty wynoszą kilkakrotnie więcej, niż cały świąteczny budżet w przeciętnej rodzinie. Naszą uwagę zwróciły modele telewizorów z wyższej półki, które na święta są dostępne w dużo lepszej ofercie do 4,5 tys. zł taniej. Nawet po rabacie ich cena jest dość wysoka, dlatego możemy rozważyć zakup ratalny od 264 zł miesięcznie.

Nowoczesny telewizor

ycipk-igq979

Nowoczesny wygląd, wysoka jakość obrazu oraz funkcjonalny i intuicyjny tryb korzystania z internetu – to tylko wybrane cechy nowoczesnych telewizorów. Co do wymiarów, to także jest na co popatrzeć, bo przekątna monitora w wybranych modelach to od 55 do nawet 85 cali. Dla przypomnienia podajemy wielkość telewizorów o takich ekranach w centymetrach: dla modelu o przekątnej 55 cali wymiary to ok. 123 cm szerokości na 71 cm wysokości, a dla telewizora 65-calowego ok. 145 cm szerokości na 83 cm wysokości. Poszczególne telewizory różnią się proporcjami, więc jeśli chcemy wstawić nasz model np. we wnękę, sprawdźmy przed zakupem dokładne wymiary.

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-igq979

ycipk-igq979
ycipk-igq979