Najlepsze gadżety do wina. Zestawy idealne pod choinkę

Każdy zna kogoś, kto uwielbia wino. Święta Bożego Narodzenia to idealna okazja, by podarować takiej osobie wymarzony zestaw gadżetów winiarskich. My pomożemy wam wybrać najlepszy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zestaw do wina.
Zestaw do wina. (Pixabay.com)
WP

To jeden z hitów tego sezonu. Ten elegancki dodatek do wina chrakteryzuje się nie tylko atrakcyjną ceną, ale również ciekawą funkcjonalnością i kompaktowym rozmiarem. W skład zestawu wchodzą: otwieracz do butelek, korkociąg i dyskretny nożyk barmański. Drugą część stanowi ergonomiczna zatyczka do butelki, dzięki której twoje ulubione wino już nigdy więcej nie zwietrzeje. Całość wykonana jest ze stali nierdzewnej. Wszystkie elementy zapakowane są w srebrny, metalowy futerał.

WP

Oto jedna z najlepszych propozycji - kompaktowy zestaw do wina, który przyciąga bardzo dobrą ceną i solidną jakością. Sprzęt składa się z czterech gadżetów: korkociągu wyposażonego w nóż barmański, zatyczkę do butelki, nalewaka oraz kołnierza, dzięki któremu zapomnisz o niechcianych kroplach na obrusie. Zestaw wykonany jest ze stali nierdzewnej i zapakowany w eleganckie, metalowe etui.

Kolejną propozycją jest zestaw do wina w pudełku z drewna bambusowego. Na eleganckie opakowanie można zamówić również unikatowy grawerunek. Komplet składa się z otwieracza, okapnika, nalewaka z zatyczką oraz osobnej zatyczki. Produkt posiada wymiary 160x160x45 mm i pakowany jest w białe kartonowe opakowanie.

WP

To jedna z najlepszych propozycji na świąteczny prezent. Przepięknie wykonany zestaw zawiera: ciśnieniowy otwieracz do wina, nalewak, obcinacz do folii, próżniowy korek i pierścień. Najciekawszym gadżetem jest tu ciśnieniowy otwieracz, dzięki któremu na zawsze zapomnicie o mocowaniu się ze szczelnie zakorkowaną butelką. W tym przypadku wystarczy tylko przebić korek szpikulcem i wpompować powietrze do butelki. Nie wymaga to użycia siły ani zasilania. Po chwili, w naturalny sposób, powietrze wypchnie korek z butelki, a wy szybko będziecie mogli cieszyć się smakiem ulubionego trunku.

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP