Trwa ładowanie...

Najlepsza na świecie drukarka 3D jest z Polski

Urządzenie olsztyńskiej firmy Zortrax zostało najwyżej ocenione przez największą na świecie społeczność skupioną wokół druku 3D. Drukarka Zortrax M200, została uznana za najlepsze urządzenie desktopowe w prestiżowym rankingu serwisu 3DHubs.com. Polski produkt wygrał z 399 innymi urządzeniami z całego świata.

Share
Najlepsza na świecie drukarka 3D jest z Polski
Źródło: Materiały prasowe
d495v2j

Najnowszy raport na temat trendów w druku 3. z kwietnia 2015 r. powstał na bazie danych gromadzonych przez społeczność 3D Hubs, oznacza to, że przy jego tworzeniu pod uwagę wzięto dane dotyczące 13 500 urządzeń do druku 3D z ponad 150 krajów zarejestrowanych w serwisie oraz tysiące zamawianych wydruków. Raport uwzględnia nie tylko najlepsze urządzenia w kategoriach maszyn desktopowych oraz przemysłowych, ale również tak interesujące dane, jak najczęściej używane oprogramowanie przy tworzeniu modeli do wydruków, najbardziej aktywne miasta na mapie światowego druku 3D, czy nawet geograficzny podział miejsc, w których wydruki 3D są zamawiane najczęściej. 3D Hubs, to serwis internetowy, w którym właściciele drukarek 3D mogą otrzymywać zlecenia na wydruki od osób, które nie dysponują takim sprzętem a jednocześnie największa na świecie społeczność skupiona wokół druku 3D.

Drukarka Zortrax M20. została uznana za najlepsze urządzenie desktopowe pod względem jakości wydruku spośród 400 uwzględnionych w kwietniowym rankingu drukarek 3D tego rodzaju. Trafiają do niego wyłącznie maszyny, które zgromadziły na swoim koncie ponad 25 recenzji. Polski produkt uzyskał 4,81 punktu na 5 możliwych na podstawie 243 recenzji.

d495v2j

Drukarka Zortrax M20. charakteryzuje się wysoką jakością wydruku przy niewielkim koszcie zakupu (sugerowana cena detaliczna urządzenia wynosi 6 900 zł netto). Urządzenie kierowane jest do profesjonalistów z branż, w których potrzebne jest szybkie prototypowanie, między innymi projektantów, architektów, inżynierów i wielu innych. Drukarka Zortrax M200 sprzedawana jest obecnie w 49 krajach świata w tym w Stanach Zjednoczonych, Indiach, Niemczech oraz oczywiście w Polsce.

Polskiej firmie gratulujemy sukcesu!

d495v2j

Podziel się opinią

Share
d495v2j
d495v2j
Więcej tematów