ycipk-1chv8n
Gadżety

Najcichsze na rynku odkurzacze Rowenta Silence Force

Rowenta Silence Force Extreme to linia najcichszych odkurzaczy dostępnych obecnie na rynku. Urządzenia mają moc 1100 W. Linię Rowenta Silence Force Extreme charakteryzuje 100% efektywności na podłogach twardych oraz 80% skuteczności na dywanach.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Odkurzacz rowenta silence force
Odkurzacz rowenta silence force (Materiały prasowe)
ycipk-1chv8n

Silence Force Extreme to linia najcichszych urządzeń marki Rowenta. Wyróżnia ją przede wszystkim wysoka wydajność i niski poziom hałasu. Co więcej nowe odkurzacze Rowenta RO5931 i RO5925 spełniają już nowe i restrykcyjne unijne wymogi etykiety energetycznej, które zaczną obowiązywać we wrześniu 2014 r.

Odkurzacze z tej linii mają moc 110. W, a efektywność odkurzania odpowiadającą urządzeniom o mocy 2200 W. W rezultacie, odkurzacze zużywają o 50% mniej energii, przy takich samych rezultatach usuwania kurzu i zabrudzeń, jak w przypadku odkurzaczy o większej mocy. Urządzenia Rowenta Silence Force Extreme charakteryzuje 100% efektywności na podłogach twardych oraz 80% skuteczności na dywanach.
Inżynierowie marki Rowenta skoncentrowali swoje badania na skutecznym wyciszeniu urządzeń, dzięki czemu hałas towarzyszący ich pracy utrzymuje się na poziomie 62dB(A). To ponad 5 razy ciszej niż w przypadku przeciętnych modeli odkurzaczy dostępnych na rynku. Potwierdzeniem tego wyniku może być odznaczenie za najniższy poziom głośności pracy wśród odkurzaczy dostępnych w sprzedaży, nadane przez niemiecki instytut badawczy SLG Prüfung und Zertifierung GmbH.

Odkurzacz rowenta silence force (fot. Materiały prasowe)
Podziel się
ycipk-1chv8n

W celu zapewnienia odpowiedniej filtracji, odkurzacze RO593. i RO5925 wyposażone są w filtr HEPA 13, który zapewnia 99,95% skuteczności filtracji powietrza. Jak zapewnia producent - powietrze które wydostaje się z odkurzacza jest czystsze nawet od tego, które już istnieje w pokoju.

Odkurzacz rowenta silence force (fot. Materiały prasowe)
Podziel się

Nowe odkurzacze wyposażono w praktyczne akcesoria, takie jak turboszczotka z funkcją Animal Care Pro, która służy do usuwania sierści z dywanów, ergonomiczny zderzak z systemem Shock Protect, pozwalający chronić meble. Wygodę użytkowania zwiększa również przewód o długości 1. metrów.

Polub WP Tech
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1chv8n

ycipk-1chv8n
ycipk-1chv8n