Najbardziej wyraźne zdjęcie LG V20

Najbardziej wyraźne zdjęcie LG V20

Najbardziej wyraźne zdjęcie LG V20
Źródło zdjęć: © chip.pl
25.08.2016 15:27, aktualizacja: 25.08.2016 16:15

LG V10 miał swoją premierę relatywnie niedawno, a mimo tego LG już szykuje premierę jego następcy. Model V20 pojawi się na rynku już za dwa tygodnie. A wygląda o tak:

Zdjęcie LG V20 wygląda na autentyczną fotografię produktową, potwierdzającą wszystkie dotychczasowe plotki co do wyglądu telefonu. Widać więc kształt telefonu i jego dodatkowy wyświetlacz w prawym górnym rogu. Tył telefonu z kolei ma wyglądać bardzo podobnie do modelu G5.

Zagadką pozostaje oprogramowanie LG V20. V10 w dość skromny sposób wykorzystywał swój dodatkowy wyświetlacz. Liczymy na to, że inżynierowie projektujący jego następcę uwolnią swoją kreatywność.

Premiera nowego telefonu LG zapowiadana jest na początek września. Urządzenia ma byc pierwszym nowym telefonem, na którym będzie zainstalowany Android 7.0 Nougat. Prócz tego, wiadomo, że na jego pokładzie znajdą się wysokiej jakości, 32-bitowe przetworniki Quad DAC. Producent zapewnia też, że telefon ogólnie będzie projektowany między innymi z myślą o doskonałym odbiorze multimediów.

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: Aktualizacja serwisowa dla Windows 10 już dostępna

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)