Nagrody Grammy będą miały wbudowane kamerki

Nagrody Grammy będą miały wbudowane kamerki10.02.2016 15:07
Nagrody Grammy będą miały wbudowane kamerki
Źródło zdjęć: © chip.pl

W przyszłym tygodniu odbędzie się pięćdziesiąta ósma ceremonia wręczenia Nagród Grammy wyróżniająca osiągnięcia w muzyce. Charakterystyczna statuetka przedstawiająca złoty gramofon w tym roku zyskała technologiczne usprawnienie.

W podstawkę każdej statuetki wmontowano kamerkę GoPro. Obraz z kamer transmitowany będzie do ogólnodostępnego kanału Grammy Live, a niewykluczone, że z dobrodziejstw technologii skorzystają także stacje telewizyjne. Dzięki takiemu rozwiązaniu fani będą mieli okazję zobaczyć swoje ulubione gwiazdy z zupełnie nowej perspektywy.

Co więcej statuetki transmitować będą obraz nie tylko z głównej ceremonii wręczania nagród, ale także z wydarzeń ją poprzedzających - możemy liczyć zatem na materiały zza kulis. Wyzwaniem będzie jednak zapewnienie odpowiedniego czau pracy kamerkom - impreza potrwa trzy godziny, nie licząc samych przygotowań, a wszyscy wiemy, że akumulatorki w GoPro nie cechują się dużą pojemnością.

Fanów liczących na możliwość podejrzenia swoich ulubieńców w domach musimy rozczarować - statuetki z kamerkami po zakończeniu ceremonii zostaną zamienione na tradycyjne nagrody.

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: Materiały przyszłości

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)