ycipk-4h6dyd

Nagranie z porwania samolotu w Meksyku. Linia lotnicza tłumaczy się z całego zajścia [Zobacz wideo]

Przerażające nagranie, na którym widać uzbrojonych mężczyzn, próbujących przejąć samolot meksykańskich linii Interjet z prędkością światła rozprzestrzeniło się w mediach społecznościowych. Linia lotnicza tłumaczy, że terroryści zostali zastrzeleni dla bezpieczeństwa załogi, ale w rzeczywistości były to tylko zainscenizowane ćwiczenia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Samoloty należące do linii Interjet
Samoloty należące do linii Interjet (Getty Images, Fot: Justin Sullivan / Staff)
ycipk-4h6dyd

Duża popularność nagrania zmusiła meksykańską linię Interjet do wydania oficjalnego oświadczenia, w którym potwierdzono, że "porwanie" było zaplanowanym działaniem w ramach realizowanego szkolenia.

Realistyczne nagranie

Opinia publiczna bardzo szybko zareagowała na wideo, przedstawiające najgorszy z koszmarów wszystkich podróżujących samolotami. Terroryści próbowali przejąć kontrolę nad lotem, a jeden z zamaskowanych "sprawców" krzyczał: "Nie ma czasu, zaczniemy zabijać pasażerów".

ycipk-4h6dyd

Wściekli internauci pytali, dlaczego wideo trafiło do sieci bez żadnego komentarza. Wzbudziło niepotrzebny niepokój i stres wśród podróżujących liniami Interjet i ich bliskich.

Odpowiedź linii lotniczej

W odpowiedzi na pojawiające się komentarze, Interjet potwierdził, że całe wydarzenie było zainscenizowane i miało pomóc personelowi zdobyć umiejętności niezbędne do radzenia sobie z potencjalnymi zagrożeniami terrorystycznymi. Odbyło się 5 października na międzynarodowym lotnisku Ciudad del Carmen - a nie w powietrzu.

ycipk-4h6dyd

Źródło: www.mirror.co.uk

Polub WP Tech
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-4h6dyd

ycipk-4h6dyd
ycipk-4h6dyd