WP

Nagie zdjęcia Jennifer Lawrence na Wikipedii - serwis zareagował błyskawicznie

Gwiazda „Igrzysk śmierci”, amerykańska aktorka Jennifer Lawrence, nie ma ostatnio łatwego życia. Od momentu wycieku jej nagich zdjęć do sieci, musi walczyć o ich usuwanie z kolejnych miejsc. Nawet tak poważnych jak Wikipedia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nagie zdjęcia Jennifer Lawrence na Wikipedii - serwis zareagował błyskawicznie
(Wikimedia Commons/Jenn Deering Davis)
WP

W ostatni wtorek, w godzinach wieczornych, główne zdjęcia na oficjalnej stronie Jennifer Lawrence na Wikipedii zostały podmienione. Zamiast nich pojawiły się dwie roznegliżowane fotki, pochodzące z włamania na jej iClouda. Po ok. 2. minutach obie zostały usunięte, a na zdjęciu głównym znowu można było zobaczyć aktorkę pozującą na konwencie Comic Con.

(fot. Wikipedia)
Podziel się

Do tej pory nie wyjaśniono, kto stał za tym średnich lotów dowcipem, ale wpis na temat gwiazdy Hollywood jest częściowo chroniony w celu „zapobiegania wandalizmowi”. Żeby go wyedytować, trzeba być zarejestrowanym członkiem społeczności Wikipedii. Zgodnie z historią edycji, we wtorek poczyniono legalne zmiany, uzupełniające wpis o ostatni komentarz Lawrence dla magazynu „Vanity Fair”: „To nie skandal. To przestępstwo seksualne”.

WP

Najlepsze oprogramowanie antywirusowe w supercenach. Chroń swoją prywatność >>

Polub WP Tech
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP