Trwa ładowanie...

Nagie zdjęcia Jennifer Lawrence na Wikipedii - serwis zareagował błyskawicznie

Gwiazda „Igrzysk śmierci”, amerykańska aktorka Jennifer Lawrence, nie ma ostatnio łatwego życia. Od momentu wycieku jej nagich zdjęć do sieci, musi walczyć o ich usuwanie z kolejnych miejsc. Nawet tak poważnych jak Wikipedia.
Share
Nagie zdjęcia Jennifer Lawrence na Wikipedii - serwis zareagował błyskawicznie
Źródło: Wikimedia Commons/Jenn Deering Davis
d3gdpwn

W ostatni wtorek, w godzinach wieczornych, główne zdjęcia na oficjalnej stronie Jennifer Lawrence na Wikipedii zostały podmienione. Zamiast nich pojawiły się dwie roznegliżowane fotki, pochodzące z włamania na jej iClouda. Po ok. 2. minutach obie zostały usunięte, a na zdjęciu głównym znowu można było zobaczyć aktorkę pozującą na konwencie Comic Con.

 (fot. Wikipedia)
Źródło: (fot. Wikipedia)

Do tej pory nie wyjaśniono, kto stał za tym średnich lotów dowcipem, ale wpis na temat gwiazdy Hollywood jest częściowo chroniony w celu „zapobiegania wandalizmowi”. Żeby go wyedytować, trzeba być zarejestrowanym członkiem społeczności Wikipedii. Zgodnie z historią edycji, we wtorek poczyniono legalne zmiany, uzupełniające wpis o ostatni komentarz Lawrence dla magazynu „Vanity Fair”: „To nie skandal. To przestępstwo seksualne”.

Najlepsze oprogramowanie antywirusowe w supercenach. Chroń swoją prywatność >>

d3gdpwn

Podziel się opinią

Share
d3gdpwn
d3gdpwn
Więcej tematów