Nadchodzi ważna nowość w Gmailu. Będzie znacznie wygodniej

Google wprowadzi do Gmaila bardzo ciekawą funkcję - AMP for Email. Nie brzmi to może specjalnie emocjonująco, ale zmienia naprawdę dużo.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nowa funkcja w Gmailu
Nowa funkcja w Gmailu (Shutterstock.com)
WP

Nowość w Gmailu sprawi, że wiadomości, które przychodzą na skrzynkę pocztową, będą znacznie bardziej angażujące. A to dlatego, że bezpośrednio w wiadomości będziemy mogli przejrzeć stronę internetową i wejść z nią w interakcję:

Wyobraźmy sobie, że dostajemy informację o noclegu. Zamiast zostać przeniesionym na stronę, bezpośrednio w wiadomości sprawdzimy warunki i potwierdzimy rezerwację. Innym przykładem może być oferta ze sklepu internetowego czy pokazany przez Google Pinterest. Nowość sprawi, że od razu przyjrzymy się wybranym obrazkom, bez potrzeby opuszczania skrzynki pocztowej.

WP

Nowa funkcja bardzo mi się podoba z prostego powodu. Czasami zapominam o ofertach albo innych mailach, które wymagają przekierowania na konkretną stronę. Stwierdzam, że w danej chwili nie mam czasu i że zajrzę później. Co się oczywiście nie dzieje, bo wypada mi to z głowy. Za sprawą gmailowej nowości wygodniej będzie sprawdzić, o co chodzi w mailu i na niego zareagować.

Kiedy nowość się pojawi? Problem w tym, że dokładnej daty nie znamy. Obecnie jest w fazie testów.

Polub WP Tech
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP