Trwa ładowanie...
d2ai8f8

Nadchodzi nowy MacBook. Wiemy, kiedy kolejna konferencja Apple'a

Apple ma swój stały cykl rocznych konferencji, więc jeśli wiemy, jaka jest pora roku, możemy z dużą dozą prawdopodobieństwa stwierdzić, jaki produkt zostanie pokazany. Skoro jest późna jesień, to zbliża się konferencja poświęcona MacBookom. Odbędzie się ona 27 października.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nadchodzi nowy MacBook. Wiemy, kiedy kolejna konferencja Apple'a
(imagazine.pl)
d2ai8f8

Nie jest to jeszcze potwierdzona informacja - na razie bazujemy na doniesieniach serwisu Re/code. Ale jeśli doniesienia informatorów serwisu się potwierdzą, to nowe komputery Apple'a zobaczymy już 2. października.

Jest już na to najwyższa pora - w końcu od miesiąca można korzystać z najnowszej wersji systemu operacyjnego Mac OS Sierra. Wygląda na to, że w końcu pojawi się nowy sprzęt do nowego oprogramowania.

Linia komputerów Apple nie przechodziła znaczących zmian już od pewnego czasu. Czego możemy spodziewać się po nadchodzących sprzętach? Plotki głoszą, że nad klawiaturą ma pojawić się dotykowy panel dodatkowych klawiszy, które można będzie zaprogramować według własnego uznania.

Inne plotki z kolei mówią, że Apple zrezygnuje z portu USB w _ macach _. Sądząc po tym, jak łatwo pożegnali się z gniazdem słuchawkowym w iPhone'ach, jest to wysoce prawdopodobne.

_ js _

d2ai8f8

Podziel się opinią

Share
d2ai8f8
d2ai8f8
Więcej tematów