Trwa ładowanie...
dv96e97
samochód

Muzyka z iPhone 4 w samochodzie dzięki nadajnikowi Thomson

Hama wprowadziła na polski rynek cyfrowy nadajnik FM Thomson MPFM02. To przenośne urządzenie pozwala słuchać utworów znajdujących się w między innymi w telefonie iPhone 4 za pośrednictwem radia samochodowego.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Muzyka z iPhone 4 w samochodzie dzięki nadajnikowi Thomson
(Hama)
dv96e97

*Hama wprowadziła na polski rynek cyfrowy nadajnik FM Thomson MPFM02. To przenośne urządzenie pozwala słuchać utworów znajdujących się w między innymi w telefonie iPhone 4 za pośrednictwem radia samochodowego. *

Komunikacja pomiędzy nadajnikiem FM a radiem odbywa się drogą bezprzewodową. Wystarczy, że kierowca podłączy nadajnik marki Thomson do własnej mp3. aby podczas jazdy cieszyć się ulubionymi nagraniami, które będą płynąć z samochodowych głośników.

(fot. Hama)

Cyfrowy nadajnik Thomson MPFM0. dysponuje funkcją PLL, która zapewnia ciągłość odsłuchu. Samochodowe radio automatycznie wychwyci sygnał z nadajnika, który obsługuje częstotliwość od 88,1 do 107,9 MHz. Nowe urządzenie z oferty Hama może być także wykorzystywane do współpracy z radiem domowym, np. podczas wspólnej zabawy ze znajomymi.

Cyfrowy nadajnik Thomson MPFM02 jest zasilany za pomocą zasilacza 3 V lub dwóch baterii AAA. Sugerowana przez Hama cena detaliczna urządzenia wynosi 49,90 zł. Produkt objęty jest 2-letnią gwarancją producenta.

dv96e97

Podziel się opinią

Share

dv96e97

dv96e97
Więcej tematów