Trwa ładowanie...
d1vsouf

Multicooker - co to jest i czy warto? Pani Gadżet sprawdza

Piecze, dusi, smaży, gotuje na parze, podgrzewa, a nawet sam robi dżem - multicooker potrafi to wszystko. Urządzenie przetestowała Pani Gadżet, robiąc pastę i cynamonowe ciasto z jabłkami. Zobaczcie, czy warto kupić mulitcooker.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Multicooker - co to jest i czy warto? Staramy się znaleźć odpowiedź
Multicooker - co to jest i czy warto? Staramy się znaleźć odpowiedź (Materiały prasowe)
d1vsouf

Multicooker - co to jest?

Multicooker to wielofunkcyjne urządzenie kuchenne, które idealnie sprawdza się dla osób zapracowanych. Zwane również kombiwarem pozwala gotować, piec, smażyć i dusić potrawy, a wszystko to dzieje się w jednym garnku. Przez wielu multicooker nazywany jest następcą prodiża i jest w tym sporo prawdy, jednak nowoczesne technologie pozwalają na szersze zastosowanie

Multicooker może być wyposażony w różne funkcje i dla niektórych będzie wybawieniem w takcie przygotowania codziennych posiłków. Inni pewnie spojrzą na niego, jak na dodatkowy, zbędny gadżet w kuchni. Jak to wygląda w praktyce? Sprawdza Pani Gadżet.

Multicooker - czy warto?

Czy warto kupić multicooker? Poniższe wideo pomoże wam podjąć decyzję. Na wstępnie warto jednak zaznaczyć, że kombiwary różnią się od siebie pod kątem możliwości, ceny czy dodatkowych funkcji. Przed zakupem dobrze zastanówcie się nad tym, czego oczekujecie po multicookerze, by urządzenie najlepiej spełniało wasze oczekiwania.

Przepis na cynamonowe ciasto z jabłkami znajdziecie w serwisie WP Kuchnia.

d1vsouf

Podziel się opinią

Share
d1vsouf
d1vsouf
Więcej tematów