Qaqwqwrqw
nawigacja

Modecom FreeWAY SX7 - nawigacja z siedmiocalowym ekranem

Modecom wprowadza na rynek nowy model nawigacji samochodowej z 7-calowym ekranem. Model FreeWAY SX 7.0 został wyposażony w procesor Mstar MSB2531 o taktowaniu 800 MHz, co minimalizuje czas potrzebny na uruchomienie urządzenia oraz wyznaczenie trasy. Procesor jest wspierany przez szybką pamięć RAM o pojemności 256 MB.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Modecom FreeWAY SX7 - nawigacja z siedmiocalowym ekranem
(Materiały prasowe)
Qaqwqwrqw

Za prawidłowe pozycjonowanie urządzenia nawet w nieprzyjaznych warunkach odpowiada nowoczesny układ obsługujący 6. kanały transmisji. Wbudowana antena o wysokiej czułości zapewnia szybkie ustalenie pozycji oraz stabilny sygnał podczas podróży w każdych warunkach.

Nawigacja jest wyposażona w jasny, dotykowy ekran o przekątnej 7”. oraz rozdzielczości 800 x 480 punktów. Wbudowana pamięć na mapy to 8 GB i można ją zwiększyć poprzez karty microSD. Urządzenie jest zgodne z mapami kompatybilnymi z systemem Windows CE (brak mapy w zestawie).

Urządzenie posiada również transmiter FM. Wystarczy jeden przycisk aby komunikaty nawigacji oraz muzykę były odtwarzane za pomocą fal radiowych przez radio samochodowe.

Qaqwqwrqw

Cena: 370 zł.

Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

Qaqwqwrqw