Mobility Days 2016 - technologiczna rozrywka

Mobility Days 2016 - technologiczna rozrywka14.10.2016 15:50
Mobility Days 2016 - technologiczna rozrywka
Źródło zdjęć: © Mobility days

Już za tydzień, 21-22 października 2016, odbędzie się trzecia edycja targów mobilnych technologii Mobility Days. W Warszawskim Centrum EXPO XXI na odwiedzających czekać będą liczne atrakcje, m.in. symulatory gier, wirtualna rzeczywistość, spotkania z YouTuberami oraz trenerami Pokemonów. Ponadto dzieci oraz młodzież można już teraz zapisać się na bezpłatne warsztaty programowania Minecrafta oraz LEGO-robotyki!

288896955663460410

W rozbudowanej Strefie Rozrywki będzie można przetestować, jak działają symulatory wyścigów, przejść się kładką nad przepaścią oraz sprawdzić się w jeździe na segway'ach. Będzie można również przenieść się w świat wirtualnej rzeczywistości i zmierzyć się z hordą zombie, czy wybudować miasto w Minecrafcie. 22 października w wydarzeniu wezmą udział Youtuberzy, m.in. Kubson, Mamiko, Vibe czy Dev. Będą na warszawskiej EXPO XXI w godzinach 11-16, żeby spotkać się z Tobą!

288896955663591482

Na najaktywniejszych uczestników czekają liczne konkursy z nagrodami o wartości 150 tysięcy zł, m.in. drony, tablety, smartfony. Dla dzieci, uczniów szkół podstawowych i gimnazjów, seniorów oraz grup zorganizowanych wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

21 i 22 października odbędą się także bezpłatne warsztaty programowania w Minecrafcie dla dzieci i młodzieży, dzięki którym przekonają się one, że komputer służy nie tylko do gier, a język programowania stanie się trzecim obowiązkowym, który powinny znać. Dla przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych zaplanowane są warsztaty LEGO-robotyki, które nie tylko wspierają pracę grupową, ale przede wszystkim rozwijają myślenie przestrzenne i umiejętność projektowania. Wystarczy zarejestrować się na stronie mobilitydays.pl, by wziąć w nich udział! Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego zapisz się jak najszybciej!

288896955663788090

21 października dzień B2B

Mobility Days integruje całą branżę, m.in. resellerów, dystrybutorów i dostawców IT, CE, Mobile, aplikacji i rozwiązań mobilnych, peryferii i akcesoriów. 21 października zapraszamy głównie przedstawicieli firm związanych z nowymi technologiami. W specjalnej Strefie Business VIP wystawcy będą mieli okazję do nawiązywania bezpośrednich relacji, wymiany doświadczeń i opinii. Ideą Mobility Days jest skupienie uwagi przedstawicieli kanałów sprzedaży na bezpośrednich relacjach handlowych z dostawcami, producentami, dystrybutorami i importerami elektroniki.

Oficjalnymi patronami medialnymi są: ESKA, Wirtualna Polska, TVP INFO, Mobility, Technikalia.TV oraz media zagraniczne: TOUCHIT ze Słowacji oraz mobilenet.cz z Czech.

Więcej informacji na stronie: www.mobilitydays.plwww.mobilitydays.pl

Artykuł Sponsorowany

Źródło artykułu:Artykuł sponsorowany
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)