Miniaturowa, elektroniczna waga do bagażu

Miniaturowa, elektroniczna waga do bagażu05.07.2010 22:34
Miniaturowa, elektroniczna waga do bagażu
Źródło zdjęć: © iwantoneofthose.com

Pakowanie przed wyjazdem nie należy do łatwych zadań. Wybierając się w podróż samolotem, nie lada wyzwaniem jest spakowanie bagażu, pamiętając przy tym o obowiązujących na...

Pakowanie przed wyjazdem nie należy do łatwych zadań. Wybierając się w podróż samolotem, nie lada wyzwaniem jest spakowanie bagażu, pamiętając przy tym o obowiązujących na lotniskach ograniczeniach.

Dopuszczalna waga bagażu głównego, rejestrowanego, zależy od linii lotniczych, zwykle nie powinna jednak przekraczać 2. kg. Za każdy kolejny kilogram obowiązuje dopłata. Aby nie narazić się na dodatkowe koszty należy wcześniej zważyć bagaż. Zwykle lotniska wyposażone są w specjalne wagi, jednak jeśli okaże się, że przekroczyliśmy dopuszczalną wartość, na wypakowanie może być już za późno. Sporo problemów może nam oszczędzić gadżet – Balanzza Mini Digital Luggage Scale.

Miniaturowa, cyfrowa waga Balanzza umożliwia szybkie i łatwe zważenie bagażu przed podróżą. Dzięki temu można uniknąć poniesienia dodatkowych kosztów, związanych z dopłatą za bagaż ponad normę.

Waga jest wyskalowana w funtach i kilogramach. Została wyposażona w monochromatyczny wyświetlacz LCD. Maksymalny ciężar bagażu to 44 kg (111 lbs). Całość mierzy 12 cm x 4 cm x 3,1 cm. Cena gadżetu wynosi niespełna 23 euro.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)