Trwa ładowanie...
d27yf2a

Milionerzy: "Maria Kiszczak odgrażała się, że…" To pytanie warte było ćwierć miliona

Pytanie dotyczące Marii Kiszczak było warte ćwierć miliona złotych, a uczestniczka programu Milionerzy miała do dyspozycji dwa koła ratunkowe. Jak sobie poradziła i jak brzmiała prawidłowa odpowiedź?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Milionerzy. Padło pytanie: "Maria Kiszczak odgrażała się, że nigdy więcej nie zagłosuje na..."
Milionerzy. Padło pytanie: "Maria Kiszczak odgrażała się, że nigdy więcej nie zagłosuje na..." (Materiały prasowe, Fot: Cezary Piwowarski/TVN)
d27yf2a

Pani Alicja z Warszawy, biorąca udział we wczorajszym odcinku programu Milionerzy zmierzyła się z pytaniem dotyczącym Marii Kiszczak. Z poprzednimi pytaniami uczestniczka nie miała zbyt dużych problemów, chociaż, by wygrać 125 tysięcy złotych musiała wykorzystać na przestrzeni gry jedno koło ratunkowe. Przy pytaniu za 250 tysięcy złotych miała wciąż do dyspozycji "pół na pół" i "pytanie do publiczności".

Milionerzy: pytanie o Marię Kiszczak

W marcu 2018 roku Maria Kiszczak odgrażała się, że nigdy więcej nie zagłosuje na:

  • PiS
  • PO
  • PSL
  • Nowoczesną
d27yf2a

Uczestniczka od razu odrzuciła odpowiedzi A i C, po czym skorzystała z koła ratunkowego pół na pół. Pozostały odpowiedzi: PiS i Nowoczesna. Pani Alicja postawiła na odpowiedź D, jak początkowo typowała, ale niestety była to błędna odpowiedź. Maria Kiszczak odgrażała się, że nigdy nie zagłosuje na PiS.

Zobacz także: Zadaliśmy Polakom pytanie za milion. Zobaczcie, co odpowiedzieli

Spróbuj swoich sił w grze mobilnej Milionerzy do pobrania za darmo tutaj

d27yf2a

Podziel się opinią

Share

d27yf2a

d27yf2a
Więcej tematów