Mikrowieża Philips DCM3020 ze stacją dokującą dla iPhone’a

Mikrowieża Philips DCM3020 ze stacją dokującą dla iPhone’a

Mikrowieża Philips DCM3020 ze stacją dokującą dla iPhone’a
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
10.09.2012 15:26, aktualizacja: 10.09.2012 17:20

Nowa mikrowieża Philips DCM3020 to połączenie klasycznego odtwarzacza CD, MP3 i stacji dokującej dla urządzeń iPod/iPhone/iPad. Na wierzchniej części urządzenia zamontowano dedykowane złącze, które umożliwia podłączenie urządzeń pracujących pod iOS, bez żadnych kabli i przejściówek.

Technologia wOOx zastosowana w mikrowieży Philips DCM302. polega na zgraniu specjalnych głośników z promiennikiem wOOx, oraz precyzyjnym dostrojeniu głośnika głównego z głośnikami wysokotonowymi. W efekcie przejście od niskich i średnich do wysokich częstotliwości przebiega płynnie i bez zniekształceń. Technologia wOOx pozwala także w pełni wykorzystać objętość pudła rezonansowego, dzięki czemu basy są głębokie i dynamiczne.

Głośnik wysokotonowy w połączeniu z głośnikami niskotonowymi powiniene zapewnić zrównoważony i wyrazisty dźwięk, rozchodzący się równomiernie po całym pomieszczeniu. Funkcja DBB wzmacnia natomiast poziom tonów niskich, pozwalające słuchać pełnego dźwięku także po mocnym ściszeniu urządzenia.
Specjalna funkcja cyfrowej korekcji dźwięku pozwala zoptymalizować zakres częstotliwości dla różnych stylów muzycznych - jazz, rock, pop i muzyka klasyczna. Każdy tryb wykorzystuje technologię korekcji graficznej w celu automatycznego dostrojenia balansu dźwięku i uwydatnienia jego częstotliwości.

Odtwarzacz CD odtwarza następujące formaty: MP3/WMA-CD, CD i CD-RW. Dodatkowo, poprzez złącze USB można podłączyć dowolny nośnik z utworami zapisanymi w formacie MP3 lub WMA, a przez złącze MP3 Link można podłączyć dowolny odtwarzacz audio. Tuner radiowy obsługuje RDS. Całkowita moc muzyczna zestawu to 12. W RMS.
Sugerowana cena: 799 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)